Prasa

einhard | 9 maja 2019

Di Campli: Juve szykuje rewolucję

Agent Riccardo Orsoliniego twierdzi, że Juventus przygotowuje ogromne zmiany na nadchodzące lato i oczekuje, że poświęceni zostaną między innymi Miralem Pjanic i Paulo Dybala.

Allegri czy nie Allegri, w Juve i tak będzie rewolucja wśród graczy i personelu. – powiedział Donato Di Campli w rozmowie z przedstawicielami Tuttosport.

Potrzebny jest ogromny remont, z kilkoma dużymi odejściami i wielkimi wzmocnieniami. Istnieje potrzeba odświeżenia pewnych rzeczy.

Pjanić i Dybala mogą zostać poświęceni. Jeśli chodzi o zawodników, którzy trafią do Turynu, to myślę, że będą to De Ligt i Rabiot. Mam wątpliwości co do Pogby i myślę, że Zaniolo jest łatwiejszy do pozyskania niż Chiesa.

Następnie Di Campli powtórzył swoje zdanie, że Orsolini nie zostanie wykorzystany jako karta przetargowa przez Bianconerich.

Riccardo radzi sobie bardzo dobrze, a teraz zobaczymy go w akcji na Mistrzostwach Europy U-21.

Juventus zadecyduje o jego losie. Jedyne, czego nie chcemy, to stać się kartą przetargową, ale naprawdę wierzę, że wartość Orsoliniego jest dla wszystkich jasna. Jego statystyki i występy mówią same za siebie.

 

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi