Gracze Juve

einhard | 13 listopada 2020

Di Livio: Bernardeschi powinien odejść

Angelo Di Livio uważa, że ​​Federico Bernardeschi powinien opuścić Juventus, Federico Chiesa powinien był odejść z Fiorentiny już w zeszłym roku, a Christian Eriksen nie zasługuje na grę w Interze.

Były zawodnik Juventusu i Fiorentiny rozmawiał z TMW Radio i poruszył temat dwóch graczy, którzy również reprezentowali oba kluby.

Juve zawsze ma najlepszych młodych piłkarzy. Wiem, że Chiesa był krytykowany we Florencji za ten transfer, ale to musiało się stać. Właściwie to powinno się wydarzyć już rok temu – powiedział Di Livio.

Bernardeschi zmaga się jednak z wielką rywalizacją o miejsce w składzie, a rozegranie jednego meczu na trzy sprawia, że ​​jego sytuacja jest dość trudna. Musi dokonać wyboru i myślę, że odejście z Juve pozwoliłoby mu w pełni wyrazić siebie.

Di Livio był kolegą z drużyny Antonio Conte, który prowadzi obecnie Inter.

Kiedy trener cię nie wybiera, oznacza to, że nie zrobiłeś wystarczająco dużo na treningu, aby go do siebie przekonać. Będę szczery, ja także nie wystawiałbym Eriksena, zwłaszcza gdy są Nicolò Barella i Arturo Vidal.

Kłopot z Eriksenem polega na tym, że wydaje się naprawdę ospały, leniwy, jest strasznie przewidywalny i gra na „jedno kopyto”. W żadnym momencie nie robi różnicy ani nie zmienia tempa.

Barella jest wyjątkowy, a Vidal jest wojownikiem, więc nie miałbym wątpliwości, kogo wybrać spośród ich trzech, a kogo pominąć. Prawdziwym problemem dla Interu jest to, że nie mają alternatywy dla Romelu Lukaku. Jest ich najlepszym napastnikiem. Nie mają żadnego dublera, który mógłby go zastąpić.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi