Gracze Juve

maciejovsky | 27 marca 2020

Di Livio: zakończyć i anulować sezon

Były zawodnik Juventusu, Angelo Di Livio, apeluje o definitywne zakończenie rozgrywek i anulowanie obecnego sezonu.

53-latek stwierdził, że piłka nożna nie jest obecnie priorytetem i ludzie nie powinni koncentrować się teraz na czymś błahym w obliczu masowego zagrożenia życia.

Nadszedł czas, aby wszystko zakończyć i anulować sezon. Granie nie ma sensu, ludzie myślą teraz o wszystkim innym, na końcu dopiero o futbolu. Nie jest w ogóle wiadome, kiedy można grać znowu, wiele meczów będzie się nakładać, cały system będzie miał trudności, a przecież Mistrzostwa Europy odbędą się w przyszłym roku. Myślę, że należy anulować sezon i zacząć od nowa w lipcu lub sierpniu. To jedyny sposób na uratowanie włoskiego futbolu.

Koronawirus był jak błyskawica – zaskoczył nas wszystkich. Cały czas istnieje wiele obaw i panuje po prostu strach. Lekarze i pielęgniarki są niesamowitymi bohaterami, nie mają chwili wytchnienia. Mam nadzieję, że państwo nagrodzi ich, gdy ten okres się skończy. Bez nich to wszystko było jeszcze trudniejsze.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
3 lat temu

Kolejny, który myśli, że piłka nożna to tylko piłka nożna. Nie, nie. Piłka nożna to ważne ogniwo gospodarki. Chcemy ratować gospodarkę, to ratujmy przedsiębiorstwa, w tym kluby piłkarskie.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi