Transfery

tItOveN | 21 stycznia 2020

Di Marzio: Rozmowy w sprawie wymiany zawieszone

Rozmowy pomiędzy Barceloną a Juventusem w sprawie umowy zamiany Federico Bernardeschiego oraz Ivana Rakiticia, o których informowano w ostatnim czasie, ponoć utknęły w martwym punkcie.

Gianluca Di Marzio ze Sky ujawnia, że negocjacje pomiędzy Bianconerimi a hiszpańskim gigantem zostały spowolnione, gdyż Blaugrana skupia się na poszukiwaniu snajpera, który mógłby zastąpić kontuzjowanego Luisa Suareza.

Trener Barcelony, Quique Setien rzekomo zwrócił uwagę na Rodrigo z Valencii, a agent Jorge Mendes został zaangażowany już w prowadzenie negocjacji. Może to spowodować, że rozmowy w sprawie Rakiticia i Bernardeschiego upadną, ponieważ klub ze stolicy Katalonii może zostać zmuszony do włączenia Chorwata do umowy wymiany w sprawie Rodrigo.

Innym powodem spowolnienia rozmów jest to, że Juventus oraz Barcelona nie mogły do tej pory uzgodnić warunków finansowych transakcji, gdyż Blaugrana była gotowa zaoferować jedynie 10 milionów euro dopłaty, co nie satysfakcjonowało zarządu Starej Damy. Jak informowano wcześniej w tym tygodniu, Fabio Paratici żądał 30 mln euro tytułem „wyrównania”.

Co ciekawe, takiej samej kwoty (30 mln euro), zdaniem Di Marzio, mieli żądać Katalończycy ubiegłego lata – wówczas jednak chodziło o dopłatę do karty Rakiticia.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
1 rok temu

I całe szczęście, palić w piecu już mamy czym, nie trzeba nam Rakitića

anavrin_
1 rok temu

Pararici odpuścił Eriksena, a brałby się za Rakiticia? Mało logiczne. Dodatkowo, Chorwat młody już nie jest, a i formy jakoś ostatnio wielkiej znaleźć nie może.

Rakitić był do wyciągnięcia za czapkę gruszek, gdy odchodził z Schalke. Trafił do co najwyżej dobrej Sevilli. Bardzo żałuję, że wtedy nie przyszedł do nas. Do Barcy odszedł także za niewielkie pieniądze, ale już szans na jego pozyskanie nie było.

OldLady
1 rok temu

Znów pozyskamy piłkarza raczej przy końcu kariery z gigantycznymi wymaganiami finansowymi , raczej średniej formie. Trzeba Bernę sprzedać np do Romy , a Cana do tego Evertonu póki jeszcze chcą i podratować budżet. A później można myśleć o kimś mlodszym, a też ciekawym.

juvetadek
1 rok temu

Oby to była prawda. Szkoda że odpuszczamy Eriksena. Moim zdaniem to zawodnik, którego nam brakuje w środku pola. Choćby po to by dać konkurencję Pjanicow.

Przejdź do paska narzędzi