Gracze Juve

einhard | 27 lutego 2021

Di Pardo czy Drăgușin na prawej obronie?

W sobotnim meczu z Hellasem Verona, Andrea Pirlo nie będzie mógł skorzystać z Danilo i Juana Cuadrado. Nasuwa się pytanie, kto zagra na prawej obronie?

Pirlo powołał ośmiu zawodników z drużyny młodzieżowej na spotkanie z ekipą Ivana Juricia. Danilo pauzuje za kartki, Cuardado zmaga się z kontuzją. Szkoleniowiec Juve musi znaleźć rozwiązanie, aby załatać dziurę na prawej obronie.

W obliczu trwającego kryzysu również w ataku, w kadrze znalazło się wielu młodych graczy takich jak Ricardo Capellini, Alessandro Di Pardo, Nicolò Fagioli, Douda Peeters, Hamza Rafia, Marley Ake i Alejandro Marques.

Wszystko wskazuje na to, że od początku zobaczymy piłkarza z młodzieżówki. Di Pardo w meczu z Crotone zagrał swoje pierwsze minuty w Serie A.

Z kolei Drăgușin rozegrał łącznie trzy mecze w rozgrywkach Coppa Italia i Serie A. Wszystko wskazuje na to, że podpisze również nową, wieloletnią umowę ze Starą Damą. 19-latek może okazać się przyszłością w defensywie Juve. Bardzo możliwe, że w spotkaniu z Hellasem to właśnie na niego postawi Andrea Pirlo.

Źródło: football-italia.net
Autor: switi
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi