Gracze Juve

Hu Kers | 3 grudnia 2021

Dlaczego kontrakt Dybali wciąż nie został podpisany?

Stara Dama wciąż nie ogłosiła wyczekiwanego przez kibiców podpisu pod nową umową, mimo, iż od dłuższego czasu prasa zgodnie donosi o domknięciu rozmów w sprawie przedłużenia wygasającego w czerwcu kontraktu Argentyńczyka.

La Joya według dzienników zgodził się na 8-milionową pensję z bonusami na poziomie 2 mln €. Nowy kontrakt do 2026 roku miał zostać podpisany w listopadzie, jednak agent 28-latka nadal w Turynie się nie pojawił.

La Gazzetta dello Sport wskazuje na biurokratyczne szczegóły potrzebne do finalizacji nowej umowy, jednak Tuttosport wskazuje w nieco innym kierunku. Juventus zdaniem gazety miał celowo opóźnić oficjalne oświadczenia za sprawą ostatniej kontuzji Dybali oraz oczywistych spraw pozaboiskowych, które aktualnie się rozgrywają.

Turyński dziennik powołując się na źródła bliskie zdobywcy 107 bramek dla Starej Damy, potwierdza, że umowa nie jest jednak zagrożona mimo opóźnień.

Sportmediaset sytuację rysuje zgoła inaczej. Zdaniem redakcji nic nie jest pewne, a stoi za tym zmiana strategii Bianconerich, którzy nie są już tak chętni do proponowania zawodnikom aż tak dużych pieniędzy w sytuacji, gdy jednym z głównych celów klubu jest redukcja płac.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bianconero62
9 miesięcy temu

Sportmediaset sytuację rysuje zgoła inaczej. Zdaniem redakcji nic nie jest pewne, a stoi za tym zmiana strategii Bianconerich, którzy nie są już tak chętni do proponowania zawodnikom aż tak dużych pieniędzy w sytuacji, gdy jednym z głównych celów klubu jest redukcja płac.

To brzmi, jakbyśmy już nie zakwalifikowali się do TOP4, albo dojechała nas skarbówka.

Halupa
9 miesięcy temu

Oby nie podpisali z nim tej umowy. Włodarze zdają sobie dobrze sprawę, że on piłkarsko to mógł by błyszczeć w Serie B, a nie na tak wysokim poziomie. W tym Klubie trzyma go rozpoznawalnosć a nie umiejętności, które ma niewystarczające do gry na takim
poziomie.

juvefan
9 miesięcy temu
Reply to  Halupa

To tak jak Ciebie nikt ciebie tu nie lubi a Trzyma cię tylko to że jeszcze ciebie nie wyjebali z tego forum

Halupa
9 miesięcy temu
Reply to  juvefan

Zauważyłem ze masz problemy z postrzeganiem rzeczywistości. Ale to pewnie dlatego, że zbyt dużo czasu spędzasz nad grami komputerowymi typu FIFA! Powinieneś zacząć oglądać mecze. Poziom sportowy twojego kochasia widać gołym okiem. Po pierwsze w tabeli, po drugie w ilości wykreowanych sytuacji i strzałów i między innymi przez niego nie załapiemy się do top 4. Nie lubią mnie? Och, to trudno, będę musiał jakoś żyć z tym piętnem.

juvefun
9 miesięcy temu
Reply to  Halupa

Trochę Cię poniosło!
Na Seria B? Naprawdę?
Oczywiście za duże pieniądze ale to nie jest zły piłkarz.

Halupa
9 miesięcy temu
Reply to  juvefun

To jest bardzo dobry piłkarz na Serie B. Na Sere A jest średni, na lige mistrzów słaby. Wybierz sobie poziom w którym chciałbyś żeby twój Klub odnosił sukcesy. Dziękuję i bez odbioru.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi