Gracze Juve

tItOveN | 2 czerwca 2020

Douglas Costa: Sarri zawsze powtarza…

Douglas Costa ujawnił, jakie zachowania zawodników Juve najbardziej frustrują trenera Sarriego. 

Brazylijczyk rozmawiał z kierowcą F1 ekipy Ferrari, Charlesem Leclerc na instagramowym czacie na żywo, podczas którego opowiedział o jednym dość często spotykanym obrazku na boiskach treningowych Juventusu.

Sarri zawsze nam mówi: „chłopaki, jazda! Nie opier****jcie się w pressingu! Czemu tak trudno wam to zrozumieć? Biegacie jak dzieci we mgle!”

Ciągle słyszymy: „Nie opie****ać się! Nie opie****ać się! – powtórzył kilkukrotnie Costa, prawdopodobnie nie do końca zdając sobie sprawę z niestosowności użytych słów podczas czatu na żywo.

Sarri jest znany ze swoich metod treningowych zakładających wielokrotne powtarzanie tych samych ruchów w celu nauczenia swoich zawodników automatyzmów w rozgrywaniu piłki. Jak wyznał ostatnio Gianfranco Zola taki styl zajęć spowodował, że niektórzy piłkarze Chelsea z biegiem czasu zaczęli odczuwać „znużenie” treningami.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Harun
Harun
4 lat temu

Dobrze im mówi.

anavrin_
4 lat temu

A oni dalej dynamika na poziomie emerytów. Serio, nasza statyczność w grze to jedna z tych rzeczy, których nie rozumiem. Co takiego skomplikowanego jest w bieganiu? Ile to daje pokazuje przypadek zamienienia Pjanicia na Bentancura.

mario
4 lat temu

Właśnie dlatego liczę że u Sarriego zaczną grać ładnie dla oka i dynamicznie. Niestety chyba dalej nie rozumieją że bez biegania się nie da. Dobrze że ich ciśnie.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi