Gracze Juve

maciejovsky | 22 lipca 2021

Dybala i Da Graca z urazami

Paulo Dybala nie zagra w weekendowych sparingach z Ceseną i Birkirkarą.

Reprezentant Argentyny nie będzie trenował z całą grupą przez najbliższe dni z powodu przeciążenia mięśniowego w lewym udzie. Nie jest to najlepszy początek nowego sezonu dla Dybali zważywszy na to, że poprzednich rozgrywek nie zaliczy do udanych przez kłopoty zdrowotne.

Również Marco Da Graca nie pojawi się w żadnym ze sparingów ze względu na problem z prawym przywodzicielem.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janson
1 rok temu

zaczyna się….

anavrin_
1 rok temu

Może być tak, że to Dybala za bardzo chciał. Nie było go na CA, nowy-stary trener, kontrakt na głowie, chęć udowodnienia sobie czegoś po słabym sezonie. To częste i u profesjonalistów i u amatorów, że przesadzi się z treningiem.

Niemniej, jak się czyta o problemach mięśniowych, gdy trenerem jest Allegri, to się człowiekowi czkawką odbijają niektóre rzeczy.

Halupa
1 rok temu

Autentyczny dramat… Rzekł Janusz futbolu i poszedł grac w Fifę, spoglądając od czasu do czasu na plakat swojego idola, wiszący na ścianie. Ważne ze na insta i w grze nie ma kontuzji.🥸

Last edited 1 rok temu by Halupa
Szymon82juve
1 rok temu

Tego gościa trzeba pogonić bo z niego nic już nie będzie. Już niedużo do 30, rząda niemałych pieniędzy i kontuzjogenny zaczyna się robić. On już lepszy nie będzie a jego dotychczasowe statystyki nie powalają.

Halupa
1 rok temu
Reply to  Szymon82juve

Bezwzględnie.

jacojaco/Kicek12345
1 rok temu

Klątwa Allegrego 🙁

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi