Gracze Juve

maciejovsky | 2 kwietnia 2020

Dybala: Kapitan Chiellini był decydujący w rozmowach

Paulo Dybala przyznał, że niektórzy zawodnicy początkowo byli sceptycznie nastawieni do zamrożenia płac, ale swoją decydującą rolę odegrał Giorgio Chiellini.

Cała drużyna Juventusu zdecydowała się zrzec swoich pensji za cztery miesiące.

W końcu podjęliśmy taką decyzję, to było właściwe. Kapitan Chiellini przeprowadził rozmowy z prezydentem Agnellim, a następnie przekazał nam rezultaty tych rozmów. Podczas naszego czatu drużynowego były różne opinie: niektóre były zgodne, niektóre nie, wszak kilku zawodników dzieliło niewiele meczów od aktywacji bonusów, ale finalnie wszyscy zaakceptowali to rozwiązanie.

Argentyńczyk wypowiedział się także o swojej chorobie.

Na początku nie wiedziałem, o co chodzi, bolała mnie głowa. Lekarze przepisywali nam tylko witaminy, ale bardzo szybko się męczyłem: nie mogłem trenować, po pięciu minutach już brakowało mi tchu. Teraz czuję się znacznie lepiej, nie mam już żadnych objawów, podobnie jak Daniele i Blaise. To jest coś, co wpływa na ciebie psychicznie. Na początku baliśmy się, ale teraz mamy się dobrze.

Dybala został zapytany też o prywatne kontakty z Cristiano Ronaldo i Leo Messim.

Ronaldo może wydawać się gwiazdorem, ale jest fantastyczny i bardzo przystępny jako człowiek. Jeśli chodzi o Leo Messiego, to powiem z innej strony – odczuwam trudność gry z Leo jednocześnie. Chciałbym dawać więcej Argentynie.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
4 lat temu

„Podczas naszego czatu drużynowego były różne opinie: niektóre były zgodne, niektóre nie, wszak kilku zawodników dzieliło niewiele meczów od aktywacji bonusów, ale finalnie wszyscy zaakceptowali to rozwiązanie.” Można było zakładać, że nie wszyscy byli jednomyślni, zupełnie normalna sprawa w miejscu pracy. Mimo to dosyć ciekawe, że Dybala o tym wspomniał mimochodem. No i ciekawe też, kto „żydził”:D

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi