Gracze Juve

einhard | 15 stycznia 2020

Dybala nagrał pożegnalne wideo?

Paulo Dybala był tak blisko odejścia z Juventusu zeszłego lata, że nagrał pożegnalne wideo, donosi La Gazzetta dello Sport.

Bianconeri szukali kupca na Dybalę w całej Europie, chcąc poprawić swoją sytuację finansową po tym, jak Gonzalo Higuain odmówił opuszczenia klubu.

Argentyńczykiem zainteresowane były między innymi Tottenham i Manchester United, ale LGdS twierdzi, że to londyńczycy byli najbliżej pozyskania napastnika. Gazeta uważa, że rozmowy były na tak zaawansowanym etapie, że Dybala nagrał nawet pożegnalne wideo, które miało zostać opublikowane po potwierdzeniu zawarcia umowy.

Z transferu nic jednak nie wyszło i 26-latek podobnie jak Higuain postanowił zostać w Turynie. Od momentu objęcia Juve przez Maurizio Sarriego, Dybala zdecydowanie odżył, zdobywając jak do tej pory 9 bramek i notując 8 asyst.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
2 lat temu

Ciekawe co powiedział. I pomyśleć, że teraz mamy zasiąść z nim do rozmów o nowym kontrakcie.

dimebag11
2 lat temu
Reply to  OldLady

Póki co Dybala udowadnia swoją postawą, że pozbycie się go w ubiegłym okienku byłoby wielkim błędem z naszej strony. Wiadomo, że pozostaje trochę niedosyt w związku z tym, że Paulo nie strzela tak wielu bramek jak wcześniej (częściowo jest to spowodowane „przechwyceniem” wolnych i karnych przez CR7), ale teraz ma dziwną rolę w drużynie gdzie przez nieudolność i impotencję naszej pomocy w budowaniu akcji ofensywnych Dybala sam musi wracać do środka boiska i rozpoczynać tworzenie akcji.

Calcio Maestro
2 lat temu

Niech nie kasuje tego nagrania.

Marcelinio76
2 lat temu
Reply to  Calcio Maestro

Za późno już kazałem mu skasować i zostać z nami jak najdłużej się da

Przejdź do paska narzędzi