Gracze Juve

einhard | 9 kwietnia 2021

Dybala nie martwi się problemami kontraktowymi

Napięcie między Paulo Dybalą a Juventusem rośnie, a napastnik ma rozważać opuszczenie Turynu w 2022 roku jako wolny agent.

Kontrakt Argentyńczyka wygaśnie w czerwcu 2022 roku i La Gazzetta dello Sport twierdzi, że obie strony ciągle są dalekie od osiągnięcia porozumienia w sprawie nowej umowy. Gazzetta potwierdza też, że ​​Juventus zaoferował piłkarzowi w zeszłe lato nową umowę z pensją na poziomie 10 mln euro rocznie. Propozycja ta została odrzucona przez Dybalę i jego otoczenie i jest już nieważna po tym jak Argentyńczyk wziął udział w imprezie zorganizowanej przez Westona McKenniego, łamiąc zasady COVID.

La Gazzetta przekonuje też, że Dybala rozważa opuszczenie Juventusu jako wolny agent jeśli Stara Dama nie przedstawi nowej oferty przedłużenia kontraktu. 27-latek strzelił zwycięskiego gola dla Bianconerich w meczu z Napoli, ale ma to nie wystarczać, aby naprawić jego relacje z władzami klubu.

Agent Paulo Dybali twierdzi z kolei, że napastnik nie zaprząta sobie głowy problemami z przedłużeniem kontraktu.

Chciał zostawić swój ślad. Chciał zagrać dobrze, wszedł na boisko i od razu strzelił wspaniałego gola. Ocena jego występu może być tylko pozytywna – powiedział Jorge Antun w rozmowie z TuttoJuve.

Paulo nigdy się nie podda, jest silniejszy niż kontuzje.

Myślimy tylko o teraźniejszości. Paulo chce tylko grać i dobrze się zaprezentować w ostatniej części sezonu.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bianconero62
3 lat temu

Jeśli chce dostać, ile chce, to ma teraz okazje to udowodnić, lecz przed podpisaniem bym się wstrzymywał jak najdłużej to możliwe.

Halupa
3 lat temu

Facepalm. Żenada, zachwalanie gościa co ma ewidentne problemy z przyjęciem piłki, dryblingiem i szybkością, a także z zaangażowaniem. Dobry ten jego agent, a może bardziej to handlarz konmi.

Last edited 3 lat temu by Halupa
pogon
3 lat temu
Reply to  Halupa

Ja osobiście nie lubię samego Dybali, anie stylu jego gry, ale pierwszy raz widzę kibica Juve, którego wkurza to, że Dybala strzelił gola i został przez kogoś za to pochwalony xd

Halupa
3 lat temu
Reply to  pogon

Odlatujesz gościu. Nie wkurza mnie to, że strzela gole ta panienka, z prozaicznej przyczyny. Im więcej strzeli, tym więcej za niego pieniędzy zainkasujemy, w najbliższym mercato. Tak więc, Twoja prowokacja się nie udała tym razem. Ale próbuj dalej

Last edited 3 lat temu by Halupa
pogon
3 lat temu
Reply to  Halupa

To nie powinieneś się cieszyć, że go zachwalają w mediach? Przecież to dobrze wpłynie na jego cenę w lecie, nie? Po co piszesz, że to żenada skoro jest dobre dla klubu?

Halupa
3 lat temu
Reply to  pogon

Dobre jest to ze strzela, a nie go chwalą. W takich sytuacjach powinien zamilczeć bo, równie dobrze ta panienka może nie strzelic nic do końca sezonu, co jest bardzo prawdopodobne.

Last edited 3 lat temu by Halupa
juvefan
3 lat temu
Reply to  Halupa

Zamilczeć to ty powinieneś. Kolega wyżej ma racje jesteś tylko pseudo kibicem

El_Caballo_De_Herrero_Magico
Reply to  juvefan

Koleszko, nie wiem czy sobie zdajesz sprawę ale Mister Halupa jest tu znanym i szanowanym Obywatelem CheJuventus. Zatem trochę szacunku. Ewentualnie możesz napisać coś o Ramzim…

Halupa
3 lat temu

Z tym szanowanym to trochę przesadziłeś Żelazny Koniu😉. O Ramzim nawet, ten śmieszny typek to ma w obowiązku coś napisać. Tylko nie za bardzo może, bo go nawet nie wystawia w fifie czy tam PESie jak gra na kompie. Taki z niego znawca piłki i wielki kibic.

juvefan
3 lat temu
Reply to  Halupa

A żeś dojebał.. się uśmiałem. Cokolwiek byś nie napisał jesteś pseudo kibicem.

Danio10
3 lat temu
Reply to  Halupa

Żenada są Twoje komentarze

Apo
Apo
3 lat temu

Za duzo tego Dybali w mediach. Teraz jest czas żeby dograć sezon i pokazac się z jak najlepszej strony. To zaprocentuje dla wszystkich.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi