Prasa

einhard | 2 kwietnia 2019

Dybala nieprzekonany ofertą Interu

Saga z Mauro Icardim w roli głównej trwa w najlepsze. Napastnik Interu Mediolan utracił opaskę kapitana i nie jest powoływany przez Luciano Spallettiego od 9 lutego, kiedy to wystąpił w meczu przeciwko Parmie.

Wydawało się, że rozmowy Argentyńczyka z władzami klubu wypadły pomyślnie i zawodnik wreszcie wróci do gry. Niespodziewanie jednak 26-latek kolejny raz nie został powołany przez trenera, który chciał ukarać swojego podopiecznego za brak przeprosin skierowanych do reszty zespołu.

Cała sytuacja powoduje, że wokół Icardiego stale nasilają się plotki transferowe, a jego wartość rynkowa zmniejszyła się znacząco i klauzula wykupu wynosząca 110 mln euro wydaje się dziś utopią.

Zgodnie z doniesieniami La Repubblica, Inter chciałby przekonać Paulo Dybalę do zaakceptowania wymiany zawodników, ale zawodnik nie jest przekonany co do wiązania swojej przyszłości z ekipą Nerazzurrich. Gazeta twierdzi jednak, że Juventusowi bardzo zależy na sprowadzeniu Icardiego i klub z Turynu postara się zamknąć transakcję niezależnie od stanowiska Dybali, oferując kwotę około 50 milionów euro za Icardiego.

Źródło: calciomercato.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi