Gracze Juve

tItOveN | 2 czerwca 2020

Dybala odrzuca PSG i nigdzie się nie wybiera

Paulo Dybala odrzucił podchody ze strony Paris Saint-Germain na rzecz pozostania w Juventusie. Piłkarz wkrótce podpisze nową umowę. 

Zeszłego lata La Joya był blisko opuszczenia Turynu, ponieważ był mocno wiązany z transferem do Manchesteru United, Tottenhamu Hotspur i PSG.

Teraz Tuttosport donosi, że paryżanie po raz kolejny wykonali nieformalne kontakty z otoczeniem Dybali, ale Argentyńczyk nie ma zamiaru zmienić klubu.

26-latek chce pozostać w Juventusie jak najdłużej i stać się symbolem klubu, podobnie jak niegdyś Alessandro Del Piero, który prawie całą karierę spędził w ekipie Starej Damy.

Dla Juve plan jest jasny – harmonijny rozwój postawy boiskowej piłkarza oraz jego wizerunku, ubogacenie ogromnego talentu La Joya siłą mentalną oraz dojrzałością. Celem jest sprawienie, aby został on liderem zespołu w kolejnych latach.

Obecnie, następnym krokiem powinno być rychłe ogłoszenie przedłużenia umowy Dybali z Juventusem, jednakże pandemia koronawirusa spowolniła negocjacje.

Pomimo tego intencje piłkarza jak i klubu są klarownei i zgodne – obie strony chcą kontynuować współpracę, a Argentyńczyk chce pozostać w Juve przez długie lata.

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Skifu
2 lat temu

Pozostanie Dybali zeszłego lata to największy sukces nieudolności Paraticiego. Chciał go wypchać, ale tak nieudolnie negocjował że na szczęście Pawełek został. Co nie zmienia mojego zdania że Paratici to największy wrzód na zdrowym organizmie. Wiem że wysypie się lawina krytyki na mnie, ale zanim napiszecie to popatrzcie co u Nas gra w pomocy. Geriatria.

OldLady
2 lat temu
Reply to  Skifu

No jak ma się nie pojawić krytyka jak widzisz wszystko czarno biało. Paratici też człowiek, ale do wrzoda mu daleko.

kelso
2 lat temu
Reply to  Skifu

Nie przesadzałbym z wrzodem jeszcze 😀 Co prawda słabe okienko zrobił ale jeszcze należy mu się szansa.
I tak mamy złote czasy, skoro o wrzodach mowa to czasy z Tiago, Aquilianim, Secco, Giglim to były ciekawe. Na dodatek wrzutki Molinaro xD

Skifu
2 lat temu
Reply to  kelso

Oj nawet nie wiecie jak bym chciał za rok albo dwa te słowa odszczekać i powiedzieć że to Majstersztyk okna transferowego. Jak narazie boję się o naszą kadrę przepełnioną geriatrią na bardzo przeciętnym poziomie i bez polotu. Nawet z bólem serca i opuszków palców piszę że jestem w stanie przeboleć Sariego (bleeee będę się z tych słów spowiadał) ale to co robi Paratici mnie przeraża. Jednakże macie Panowie rację że trzeba mu dać szansę.

PS: to że nie cierpię Sariego nie znaczy że źle życzę Juve.

Gregor del Ptasior
2 lat temu
Reply to  Skifu

A ja się w pełni zgadzam. Paratici jest absolutnie przeciętny. Co takiego zrobił? Sprowadził Ronaldo? Ten sam się nam zaoferował. Real dostał 100 baniek a sam piłkarz 30 za rok gry. No sukces po byku. De Ligt? Tu sprawa ma się podobnie… MEGA kasa i MEGA kontrakt. Tak to każdy może budować drużynę. Sztuką było to czego dokonywał Moggi (jakkolwiek jego obecna postawa mnie irytuje) i potem Marotta. A co do samego Pawełka… Rok temu chciałem, żeby odszedł, ale w tej chwili wygląda na to, że przypomniał sobie jak się gra w piłkę. Drugim del Piero nigdy nie będzie, ale… Czytaj więcej »

Przejdź do paska narzędzi