Gracze Juve

einhard | 11 stycznia 2022

eBay UK żartuje z kontuzji Chiesy

Fani Juventusu dali upust swojej irytacji pod wpisem serwisu eBay po tym, jak oficjalne konto firmy opublikowało tweet w złym guście, nawiązując do poważnej kontuzji Federico Chiesy.

Sezon dla Włocha dobiegł końca po tym, jak uszkodził więzadło krzyżowe przednie w trakcie meczu z Romą. W tym tygodniu piłkarz przejdzie operację i nie będzie w stanie wrócić do gry przez około sześć miesięcy.

Podczas gdy większość klubów i fanów wysyłało wiadomości wyrażające sympatię i wsparcie dla Chiesy, eBay postanowił zażartować z całej sytuacji.

Hej, Juventusie – mamy faceta, który mógłby popracować na skrzydle, jesteś zainteresowany?

Było to nawiązanie do kampanii promocyjnej Dream Transfer, dając każdej drużynie Sunday League szansę na zakontraktowanie legendy futbolu za 5 funtów, do gry w jednym specjalnym meczu. Pieniądze z kampanii trafią do organizacji charytatywnej Football Beyond Borders.

Wściekła reakcja na tweet ze strony fanów Juventusu i ogólnie włoskich kibiców była nieunikniona, ponieważ wpis pokazał prawdziwy brak szacunku dla jednego z najbardziej utalentowanych młodych piłkarzy na świecie w najtrudniejszym momencie jego kariery.

eBay UK zdał sobie sprawę ze swojego błędu i usunął tweeta, ale szkoda wizerunkowa pozostała.

Źródło: twitter.com

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pavelo93
1 rok temu

eBay UK zdał sobie sprawę ze swojego błędu i usunął tweeta” – nie, oni doskonale wiedza ze bedzie sie o tym wszedzie klekotalo i takim oto sposobem eBay daje sobie rozglos, Juvepoland, zrobiliscie reklame ten fimie 🙂 jest za duza aby ludzie przestali na ebay kupowac
a nawet jezeli przestana, to na chwile – za niedlugo zapomna i powroca, bo w tym sklepie, produkt bedzie taniej niz u konkurencji

przykre ale prawdziwe – dajmy sobie spokoj z promowaniem szczekania

OldLady
1 rok temu
Reply to  Pavelo93

„Juvepoland, zrobiliscie reklame ten fimie” – może i masz trochę racji, ale pomyliłeś strony, albo jesteś jeszcze pijany po meczu 🙂

Pavelo93
1 rok temu
Reply to  OldLady

Nie no, na trzezwo

Jezeli masz watpliwosci to przeanalizuj kto jest bardziej popularny: czy ktos o ktorym mowi sie tylko dobrze, czy ktos drugi, o ktorym sie mowi duzo wiecej, ale totalnie wszystko i dobre i zle rzeczy.

Pavelo93
1 rok temu
Reply to  OldLady

ach wpadka 🙂 trudno

maciejovsky
Admin
1 rok temu
Reply to  Pavelo93

No dosyć spora wpadka, tzw. przejęzyczenie.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi