Gracze Juve

einhard | 16 września 2019

Emocjonalny wywiad z Ronaldo

Cristiano Ronaldo zalał się łzami w trakcie rozmowy z Piersem Morganem z ITV, gdy pokazano mu film nagrany przed Mistrzostwami Europy 2004.

Napastnik Juventusu nigdy wcześniej nie widział wspomnianego wideo, na którym ojciec zawodnika mówił o swojej dumie z osiągnięć syna.

Warto wspomnieć, że Ronaldo miał zaledwie 20 lat, kiedy Jose Dinis Aveiro zmarł z powodu niewydolności wątroby. Były żołnierz zmagał się z alkoholizmem przez większość swojego dorosłego życia.

Nigdy nie widziałem tego wideo. Przepraszam – powiedział płaczący 34-latek.

Jestem numerem 1, a on tego nie widzi… Nie zobaczył, jak zdobywam te wszystkie nagrody, niczego nie widział. Moja rodzina to widzi, moja mama, moi bracia, nawet mój najstarszy syn, ale mój ojciec… On nic nie widział.

To dużo dla mnie znaczy. Myślałem, że wywiad będzie zabawny, nie spodziewałem się, że będę płakał. Nigdy nie widziałem tych ujęć. Nie wiem, skąd ty to wziąłeś… Muszę je dostać, żeby pokazać mojej rodzinie.

Tak naprawdę nie poznałem mojego ojca w 100 procentach. Był alkoholikiem. Nigdy z nim nie rozmawiałem, tak normalnie, po ludzku. To było trudne.

34-latek wyznał, że zarzuty o gwałt w 2018 roku, które zostały oddalone w lipcu, sprawiły, że bał się i wstydził oglądać telewizję ze swoimi dziećmi.

Bawią się twoją godnością. To trudne. Masz dziewczynę, masz rodzinę. Masz dzieci.

Kiedy grają na twojej uczciwości, czujesz się źle, jest ci ciężko. Pamiętam, że pewnego dnia byłem z dziewczyną w domu i oglądałem wiadomości w telewizji. Słuchałem, jak moje dzieci schodzą ze schodów i zmieniłem kanał, ponieważ byłem zawstydzony. Czułem się zakłopotany. Zmieniłem kanał, aby Cristiano Jr nie widział, że źle mówią o jego ojcu, poruszając bardzo złą sprawę.

Szczerze mówiąc, źle się czuję wspominając o tym. 

Z bardziej pozytywnych rzeczy, CR7 był pełen uznania dla swojej dziewczyny Georginy Rodriguez, którą pewnego dnia zamierza poślubić.

To było jak magia. Ona jest częścią mnie, bardzo mi pomogła. Jestem w niej zakochany, wzbudza we mnie tyle pasji.

Jest świetna, jest moją przyjaciółką, dużo rozmawiamy. Otworzyłem dla niej serce, a ona otworzyła swoje dla mnie. Jest największą miłością mojego życia.

Pewnego dnia będziemy małżeństwem. To także marzenie mojej mamy, więc dlaczego nie? Zrobimy to pewnego dnia.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tItOveN
Admin
4 lat temu

Niezwykle mocny psychicznie, a zarazem bardzo emocjonalny facet. Ta pasja, ten żar, który czasem prowadzi do łez, doprowadziła go tam, gdzie się obecnie znajduje.

Pamiętam jak było mi go szkoda na Euro 2016, gdzie w finale kontuzja spowodowała, że nie mógł kontynuować gry już w pierwszej połowie.

CzeJuventus
4 lat temu
Reply to  tItOveN

Mi było go bardziej szkoda po finale Euro 2004 w Portugalii, płakał wtedy jak bóbr, kibicowałem Portugalii bo grali fajny football, ale Grecy wtedy nie dali się przełamać. Fajnie, że w końcu wygrał cos z reprezentacją, należało mu się za tyle lat dobrej gry 🙂

clyde_1987_
4 lat temu

Jeżeli chodzi o oskarżenia jakie zostały skierowane w stronę Ronaldo, to tego typu nonsensy zostaną ukrócone, jeżeli wszelkiej maści ladacznice zaczną odpowiadać karnie, i co istotne – finansowo – za wszystkie żałosne próby wyłudzenia pieniędzy od ciężko pracujących ludzi sukcesu.

iack
4 lat temu

A ja np. uważam, że to straszne kur… o pokazywać mu to na wizji i ssać hajs na ckliwej historyjce.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi