Liga Mistrzów

einhard | 19 marca 2019

Endt: Juve było na dopingu

Były zawodnik i menedżer drużyny Ajaxu twierdzi, że klub chce zemsty na Juventusie, ponieważ Bianconeri prawdopodobnie stosowali doping w finale Ligi Mistrzów w 1996 roku.

Nadchodzący ćwierćfinał Ligi Mistrzów pomiędzy Ajaxem i Juve może przez wielu być uważany jako rewanż za mecz finałowy z połowy lat 90-tych. Stara Dama pokonała w Rzymie holenderską ekipę w rzutach karnych i był to dla Juve ostatni triumf w tych rozgrywkach.

David Endt, który jako zawodnik związany był z Ajaxem od dzieciństwa, a następnie pracował w klubie w latach 1993–2013, zasugerował, że z tamtym spotkaniem wiąże się pewna nierozwiązana kwestia.

Juve jest faworytem. Nie ma co do tego wątpliwości, ale Ajax będzie walczył do końca i wszystko jest możliwe – powiedział Endt na antenie Radio Kiss Kiss.

Poza tym jest jeszcze coś innego… Powiedziałbym, że chodzi o zemstę. To prawda, ponieważ w Rzymie graliśmy przeciwko Juventusowi, który prawdopodobnie stosował doping. Poszlaki wyszły na jaw dopiero później i nikt nie zna prawdy… Z całym szacunkiem dla Juventusu, ale to wciąż nas boli.

 

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi