Gracze Juve

einhard | 30 grudnia 2019

Felix i Ronaldo mogą wygrać MŚ

Jorge Mendes twierdzi, że Cristiano Ronaldo jest najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej, a Portugalia może wygrać Mistrzostwo Świata z CR7 i Joao Felixem w składzie.

Ronaldo otrzymał w niedzielę tytuł Najlepszego Gracza Roku podczas Dubai Globe Soccer Awards, Joao Felix został najlepszym młodym piłkarzem, Mendes najlepszym agentem piłkarskim.

Razem mogą wygrać Puchar Świata dla Portugalii – powiedział Mendes w rozmowie ze Sky Sport Italia, chociaż Ronaldo w 2022 roku będzie miał już 37 lat.

Cristiano nie można już porównywać z nikim, ponieważ dla mnie pozostaje wyjątkowym gatunkiem, innym od wszystkich innych. W wieku ponad 30 lat robi rzeczy, których nikt inny nie osiągnął, a młodsi gracze biorą go za przykład.

W tym sezonie ma już dziewięć bramek w Serie A, w najtrudniejszej lidze świata dla napastników. Chce wygrać o wiele więcej z Juventusem. Wkrótce będzie miał 35 lat, ale nadal może grać, dopóki tylko będzie chciał.

Joao Felix dołączył do Atletico Madryt za około 120 milionów euro i jest uważany za przyszłość reprezentacji Portugalii.

Jest najlepszym młodym graczem na świecie i ma wszystko, czego potrzeba, aby zostać wielkim mistrzem.

Ronaldo jest tym, którego Joao Felix powinien brać za przykład, ponieważ musi mieć odpowiednią determinację i ambicję. Wyobraź sobie, że widzimy najlepszego gracza w historii obok najlepszego młodego gracza w danym momencie. Gdyby Cristiano grał przez kolejne pięć lub sześć lat, zobaczenie, jak Portugalia wygrywa Puchar Świata.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi