Gracze Juve

einhard | 20 grudnia 2019

Ferrero: Ronaldo powinien zostać ukarany!

Massimo Ferrero żartuje, że Cristiano Ronaldo powinien otrzymać od sędziego kartkę za swój wyskok przy zdobytej przez niego bramce i ujawnia, że ​​Antonio Cassano może wrócić do Sampdorii jako dyrektor.

Ronaldo sięgnął piłkę na pułapie 2,56 m, strzelając zwycięską bramkę przeciwko Sampdorii, a reakcja Ferrero jak zwykle była dość niekonwencjonalna.

Nasz zespół pokazał, że umie grać w piłkę. Widzieliśmy to przeciwko Juve – powiedział prezydent klubu z Genui w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Muszę powiedzieć, że po tym wyskoku Ronaldo powinien zostać ukarany kartką. Wystartował jak samolot, a boisko to nie lotnisko! Moi chłopcy dobrze się bronili, ale Cristiano wygrał ten mecz.

Ferrero został zapytany o możliwość powrotu Cassano, jako dyrektora i o byłego trenera Sampdorii, Sinisę Mihajlovicia, który nadal odważnie walczy z rakiem.

Cassano zawsze był moją miłością, pokazywałem to nieraz. Jest trochę dziwny, ale jest również inteligentnym facetem, który zna się na piłce. Powiedziałem Antonio: „Do zobaczenia w czerwcu”.

Jeśli chodzi o Sinisę, to jest przykładem dla wszystkich na świecie. Może czasem przegrywać mecze na boisku, ale wygrał grę o życie. Sinisa, kocham cię.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kriksos
4 lat temu

Miłe, że nawet taka barwna postać świata calcio docenia wyskok CR7. Sampa potrafi grać w piłkę, szkoda tylko, że przeciwko Juve nagle wszyscy potrafią grać, tak się spinają i szkoda, że na inter takiego zwarcia nie ma choc wiadomo, że to nie ta liga.

Gregor del Ptasior
4 lat temu

Hehe… Po nagłówku (widać, że od interii się uczycie) myślałem, że kolejny oszołom jak ADL, a tu taka zaskoczka 😀 Swoją drogą gość powinien zasiadać w radzie UE. Takie absurdy to tylko oni potrafią wymyślać. Z tym, że oni to na serio.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi