Meczowe

einhard | 1 sierpnia 2020

Fonseca przed meczem z Juve

Paulo Fonseca potwierdza, że ​​AS Roma nie wyjdzie najsilniejszym składem w spotkaniu z Juve, w którym zadebiutują Riccardo Calafiori i Daniel Fuzato.

Mogę potwierdzić, że Calafiori i Fuzato zagrają jutro, ponieważ jest to dobra okazja, aby zobaczyć ich na boisku – powiedział trener Rzymian na konferencji prasowej.

Wszyscy mocno wierzymy w Pau Lopeza, nie ma z tym żadnego problemu, po prostu chcemy dać Fuzato szansę.

Fuzato to 23-letni brazylijski bramkarz, który przybył z Palmeiras w 2018 roku i niedawno przedłużył swój kontrakt do czerwca 2023 roku. Jeśli chodzi o Calafioriego, to jest on 18-letnim lewym obrońcą i produktem akademii młodzieżowej Romy, który zwrócił już na siebie uwagę kilku klubów, w tym Juventusu, Fiorentiny i PSG.

Rotacja składu w wykonaniu Romy wynika ze zbliżającego się meczu 1/8 finału Ligi Europy z Sevillą, ale Jordan Veretout jest zawieszony na to starcie.

Myślę o najlepszym rozwiązaniu, aby go zastąpić. Bryan Cristante i Lorenzo Pellegrini to faworyci, do występu przeciwko Sevilli. Tak naprawdę nie myślę o Gianluce Mancinim w tej roli, więc Jordana zastąpi jeden z tych dwóch.

To był trudny sezon i nie jestem w pełni zadowolony, ale zespół bardzo się poprawił. Myślę, że w przyszłości możemy być bardziej konsekwentni. Juve i Sevilla to ważne testy, które pozwolą nam zachować obecną formę, pokazać ambicję i ducha zespołu.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi