FORUM

Strona główna Forums Dla użytkowników Che TYPER Che TYPER – Dyskusja Reply To: Che TYPER – Dyskusja

#12775
Hu Kers
Administrator

Jokery mogą wrócić, jeśli spotkania usuniemy całkowicie, do tej pory pozostawały po prostu nierozliczone. A jak usuniemy, to oczywiście znikną wyniki bezpowrotnie, stąd się wstrzymałem.

W tym wszystkim wcale nie chodzi o „organizatorów” chłopaki. Jakbyśmy chcieli koszulkę, czy vouchery, to byśmy sobie je wzięli od sponsora dla siebie, ale to wszystko było robione, dla zabawy przez cały sezon, dla wszystkich. Tym bardziej nam smutno, że taka sytuacja wyszła i nie chcemy się tutaj wykłócać, tylko naprawić nasz błąd.

Nie chodzi również o to, że ktoś nas oszuka, czy nam na złość zrobi, ale po prostu cała rywalizacja robi się mniej uczciwa, jeśli ktoś to wykorzystał. Dla przykładu mecz Hellasu z Milanem, który wisiał cały dzień, poleciało 7 Jokerów za 50 punktów ;p.

Głównym założeniem jest to by to była zabawa przez cały sezon dla wszystkich użytkowników. Ja trafiłem Milan, bez Jokera, bo go wcale nie użyłem jeszcze, ale też za 5 punktów. Skoro mamy się bawić i tak jeszcze ponad pół roku, to może warto wyłączyć Jokery i po prostu ciułać po te 2 i 5 punktów. Wtedy te 2 czy 5 punktów, jeśli ktoś by sobie ugrał, nie będą mieć znaczenia, a wygra po prostu ten, kto najlepiej punktował (jak Juve w Serie A w ostatnich latach).

 

PS teraz dla przykładu rozliczyłem tamte 3 spotkania, ale Jokera ustawiłem jako mnożnik x1 dla całego typera, więc tak jakby się nie liczył nigdzie. Tabela oczywiście się spłaszczyła, ale możecie sobie obczaić taką.

  • This reply was modified 4 years ago by Hu Kers.
Przejdź do paska narzędzi