FORUM

Strona główna Forums Dla użytkowników Che TYPER Che TYPER – Dyskusja Reply To: Che TYPER – Dyskusja

#12955
Hu Kers
Administrator

tylko, że ja trafiłem mecz interu 2:1 z jokerem i wtedy nie był toi mecz, który wisial, dlaczego mam przez to spaść w tabeli z 1miejsca? zasady ustanowione, zaakceptowane, dlaczego zmieniane w trakcie? rozumiem, że parę meczów nie ogarnęlisice, ale nie róbmy sobie jaj

Przykro nam, ale to jedyne rozwiązanie zaistniałej sytuacji. Musieliśmy sprawić kilku osobom szkodę, by dla wszystkich pozostałych zabawa miała ciągle sens. Jesteś jednym z poszkodowanych i przepraszamy za to.

ja wszystko rozumiem, ale moj mecz nie byl podejrzany, obecnie tracę mnega wielką przewagę, reasumując prawo wstecz nie powinno dzialać, nie dopracowaliście systemu, zamiast serio poprawić te bęcki, gdzie parę meczów ludzie nie bójmy się mowić oszukiwali, to uczciwych i wieloletnich użytkowanikow sadza się na kozała ofiarnego, motywacja out….

Sezon jest długi, w tym rozwiązaniu które jest na koniec liczyć się będzie koniec końców po prostu to, kto najrówniej typował.

Wiem, że Twoje spotkanie nie miało luki żadnej i przykro mi, wiadomo jednak, że każde rozwiązanie w jakimś stopniu kogoś dotknie. Jak już mówiłem to nie chodzi o nas czy to nas ktoś oszukał, chodzi o zabawę przez cały sezon. Jest po prostu dopiero 6. kolejka, do końca ponad 30 i chcielibyśmy by obyło się już bez wtop i wszystko szło gładko.

Przejdź do paska narzędzi