FORUM

Strona główna Forums Dla użytkowników Fantasy Serie A Alternatywa dla FantasySA

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #7961
  Pepe_Mar
  Użytkownik

  Witam,

  z jednej z grup na FB wyłoniłem istnienie lepszej strony (i apki jednocześnie) dla zabawy w fantasy Serie A. Strona nazywa się https://kickest.it/ (aplikacja o tej samej nazwie „Kickest„). O wiele sprawniejsza witryna od fantasyseriea i posiadają aplikacje na androida. Minusem dla co poniektórych może być fakt, że jest tylko po włosku. Dla osób, które już grały w fantasy powinna być jednak wystarczająco intuicyjna. Może w przyszłości postarałbym się o jakiś poradnik po PL, gdyby zaszła taka potrzeba.

  Serdecznie polecam wszystkim i może redakcja sama spróbuje założyć jakąś Cheligę :))

  #7964
  tItOveN
  Redakcja

  Witam, z jednej z grup na FB wyłoniłem istnienie lepszej strony (i apki jednocześnie) dla zabawy w fantasy Serie A. Strona nazywa się https://kickest.it/ (aplikacja o tej samej nazwie „Kickest„). O wiele sprawniejsza witryna od fantasyseriea i posiadają aplikacje na androida. Minusem dla co poniektórych może być fakt, że jest tylko po włosku. Dla osób, które już grały w fantasy powinna być jednak wystarczająco intuicyjna. Może w przyszłości postarałbym się o jakiś poradnik po PL, gdyby zaszła taka potrzeba. Serdecznie polecam wszystkim i może redakcja sama spróbuje założyć jakąś Cheligę :))

  Musimy się za to wziąć i zweryfikować. Chyba faktycznie spróbujemy wykorzystać Twoją sugestię, gdyż fantasyseriea słabo się sprawdzała.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
Przejdź do paska narzędzi