FORUM

Strona główna Forums Dla użytkowników Che TYPER Che TYPER – Dyskusja

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 130 total)
 • Author
  Posts
 • #7747
  Hu Kers
  Administrator

  Podsumowując, powiem tylko, że nie trzeba żadnej dodatkowej rejestracji, by wziąć udział w naszej zabawie.

  Wystarczy na pasku głównym rozwinąć kategorię TYPER i wybrać zakładkę TYPUJ, a następnie wpisać typowane przez nas wyniki, potwierdzając wszystko przyciskiem [Zapisz].

  Dzięki współpracy z PodStadionem.pl otrzymaliśmy nagrody, które będziemy mogli przeznaczyć dla najlepszych, więc nie przegapcie okazji, by rozpocząć grę.

  Zaczynamy już od pierwsze kolejki!

  Jeśli macie jakieś pytania lub coś jest niejasne, śmiało korzystajcie z tego wątku.

  Udanej zabawy przez cały sezon, niech wygra lepszy!

  #7770
  Pepe_Mar
  Użytkownik

  Pierwsze pytanie. Na jakich zasadach działa Joker i co on daje ?

  #7792
  tItOveN
  Administrator

  Pierwsze pytanie. Na jakich zasadach działa Joker i co on daje ?

  Joker został dopisany do zasad. Na koniec sezonu może on stanowić pewien gamechanger, jeśli znajdą się osoby, które będą szły łeb w łeb. 😉

  #8417
  Andronikus89
  Użytkownik

  Cześć,

  Pytanie odnośnie typera: gdy zapisze swoje typy, nie sa one widoczne w zakladce „moje typy” sa tylko widoczne w zakladce „typuj” czy tak ma byc czy to błąd?

  P.S. jak mi google tlumaczy strone to w bardzo trafny sposob interpretuje inter: „pochowac” hehe

  | Przeniosłem do odpowiedniego działu. Pozdro /Hu Kers

  #8425
  tItOveN
  Administrator

  Cześć, Pytanie odnośnie typera: gdy zapisze swoje typy, nie sa one widoczne w zakladce „moje typy” sa tylko widoczne w zakladce „typuj” czy tak ma byc czy to błąd? P.S. jak mi google tlumaczy strone to w bardzo trafny sposob interpretuje inter: „pochowac” hehe

  Tam jest na górze informacja: „Wyświetlono tylko te wyniki, których nie można już zmienić”.

  Ponieważ wyniki pierwszej kolejki możesz jeszcze zmienić w zakładce „Typuj”, nie wyświetla ich w „Moje Typy”. Gdy tylko zacznie się 1. kolejka już je zobaczysz  🙂

  #8432
  Hu Kers
  Administrator

  Dokładnie, jak pisze tItOveN. Przekleję wiadomość z poprzedniego tematu.

  Jak sam nagłówek wspomina, „Poniżej znajdują się wszystkie typy użytkownika (…). Wyświetlono tylko te wyniki, których nie można już zmienić”.

  W MOJE TYPY wyskoczą wam typy, gdy ich nie będzie już można zmienić, czyli podczas trwania spotkania (właściwie, tuż przed nim). Następnie w tamtej rubryce będziecie mogli podejrzeć punkty za spotkania już po rozliczeniu.

  Swoje typowania możecie zmieniać, w każdej chwili w zakładce TYPUJ, pamiętając jedynie, by ewentualne zmiany zapisać. Tam wynik zostaje cały czas do podglądu dla każdego użytkownika :).

  Ale dobrze, pytajcie, jak coś jest niejasne, by nie było nieporozumień, a zabawa była przyjemna i zrozumiała dla każdego. Pozdro!

  PS w razie czego tytuły zakładek zawsze można dostosować, jeśli będą problemy z orientacją. Zamiast TYPUJ, może być MOJE TYPY, a zamiast MOICH TYPÓW może pojawić się zagadnienie MOJE WYNIKI lub coś w tym stylu. I tak muszę jeszcze dodać zakładkę NAGRODY, by nie było wątpliwości, a typer przejdzie lifting, tylko najważniejsze było dla nas, byście wszyscy mogli do niego dołączyć już od pierwszej kolejki :).

  #8494
  Andronikus89
  Użytkownik

  Fajnie, bardzo dziękuję za odpowiedź, powodzenia dla Wszystkich w zabawie, sezon zapowiada sie nadzwyczaj interesująco😀

  #12415
  Anonymous
  Inactive

  Wygląda na to że w typerze jest blad. Ciągle można typować wynik Milanu a nie można meczu Torino- Lecce.

  #12437
  Hu Kers
  Administrator

  Wygląda na to że w typerze jest blad. Ciągle można typować wynik Milanu a nie można meczu Torino- Lecce.

  Właśnie się zorientowałem :/. Ciekawe ilu dobrych ludzi sobie z błędu skorzystało.

  #12438
  Anonymous
  Inactive

  Ja obstawiłem 0-1, ale myślę że ten mecz nie powinien być wliczany.Chyba ze macie możliwość podglądu na to kiedy dany użytkownik typował ten mecz.

  #12439
  Hu Kers
  Administrator

  Też miałem 1-0 akurat. Moje pierwsze 5pkt hah.

  Musimy to jakoś przedyskutować, bo są wątpliwe w sumie 3 spotkania. Podobny błąd był w pierwszej kolejce. Pierwsze dwa spotkania na otwarcie sezonu było można edytować jeszcze po ich zakończeniu przez przesunięcie czasowe serwera o 2 godziny.

  Nie jesteśmy w stanie wyczytać godziny edycji, a nie chcemy również krzywdzić tych, którzy mogli rzeczywiście trafić z Jokerem.

  Nie chce nikogo oskarżać, ale o ile trafienie w pierwszej kolejce Juve na Jokerze wydaje się możliwe, o tyle trafienie 4-3 w wyjazdowym meczu Napoli w pierwszej kolejce z Jokerem, staje się niewiarygodnie szcześliwe ;).

  Zastanawiam się nad sensem tych Jokerow, gdzie w przypadku błędu z godziną meczu ktoś poluje, by nadrobić punkty.

  Można również te spotkania anulować, a Jokery zostawić, by zasad gry nie zmieniać.

  Teraz tymczasowo Jokery wyłączyłem, więc tabela się mocno spłaszczyła. Trudna decyzja :/ ewentualnie zrobimy jakąś ankietę.

  #12445
  Anonymous
  Inactive

  Sam zupełnie przypadkowo wcisnąłem jokera na meczu Parma-Juve. Nie bardzo byłem swiadom na jakiej to zasadzie działa, bo nie doczytałem regulaminu.Wyszedlem na t średnio, bo zgarnalem za to 20pkt.Uzylem go chyba zaraz po meczu, kiedy nie trafiłem z dokładnym wynikiem.

  Ważne żeby było sprawiedliwie, to tylko zabawa.

  To czego mi brakuje w typerze, to wyniki każdej kolejki. A mianowicie, żeby się dało w szybki sposób sprawdzić jak się typowało na tle innych, kto był najlepszy w danej kolejce etc.

  #12452
  Hu Kers
  Administrator

  Właśnie dlatego pomyślimy nad najlepszym rozwiązaniem tamtego problemu, ale na razie typujmy sobie spokojnie ;). A typera weźmiemy w obroty i przejdzie wkrótce lifting całkowity.

  #12457
  bianconero85
  Użytkownik

  Witam,

  mam pytanie dotyczące meczu Hellas-Milan. Widzę, że nie zaliczyło mi punktów. Jak przejrzałem kilku innych typujących to problem nie dotyczy tylko mnie.

  #12458
  bianconero85
  Użytkownik

  Dobra, widzę że problem jest głębszy. W takim razie czekamy na rozwiązanie.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 130 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
Przejdź do paska narzędzi