Coppa Italia

einhard | 19 maja 2021

Freuler: Możemy wygrać Puchar Włoch

Remo Freuler zapewnia, że ​​Atalanta ma duże szanse na zdobycie Pucharu Włoch.

Od lat pracujemy nad wygraniem trofeum, więc ten mecz wiele dla nas znaczy – powiedział Freuler na swojej konferencji prasowej.

Dotarliśmy do finału, tak jak oni, to jeden mecz na neutralnym terenie, więc szanse wynoszą 50 na 50. Nie ma faworyta. Czujemy się gotowi, aby wygrać ten puchar.

Trofeum to dodatkowy bonus dla piłkarza. Jako dziecko każdy marzy o podniesieniu pucharu i nie mogę się tego doczekać.

Atalanta dotarła do finału Coppa Italia dwa lata temu, ale przegrała w nim z Lazio.

Myślę, że od tamtego czasu bardzo się zmieniliśmy. Mamy znacznie silniejszy skład niż dwa lata temu, jesteśmy z pewnością lepiej przygotowani.

Giorgio Chiellini powiedział, że chce zatrzymać piękną bajkę Atalanty.

Czujemy, że jesteśmy teraz rzeczywistością bardziej niż snem. Juve może tego nie widzieć w ten sposób, nawet jeśli pokonaliśmy ich już w tym sezonie i zakończymy sezon przed nimi w tabeli. Czujemy, że jesteśmy solidnym zespołem i możemy pokonać każdego.

Freulera zapytano też, którego z piłkarzy Juventusu obawia się najbardziej.

Jeśli bałbym się grać przeciwko komuś, trener by na mnie nie postawił, więc nikomu o tym nie powiem!

Bardzo się cieszę, że kibice wrócili, ponieważ naprawdę za nimi tęskniliśmy i mamy nadzieję, że uszczęśliwimy naszych fanów.

Reprezentant Szwajcarii był dość zirytowany, gdy zapytano go o to z kim wymieni się koszulkami po meczu. Pytanie dziennikarzy nawiązywało oczywiście do historii z Cristiano Ronaldo, który odmówił piłkarzowi wymiany koszulek.

Fani się denerwują, nie jesteśmy tu dla takiej farsy. Jeśli ktoś chce moją koszulkę, może ją mieć, ale nie po to tu jesteśmy.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi