Prasa

einhard | 23 czerwca 2019

Galeone: Juve zdradziło Allegriego

Mentor Maxa Allegriego twierdzi, że pomiędzy trenerem i Juventusem nie wszystko ułożyło się tak kolorowo, jak deklarowały obie strony.

Allegri był naprawdę zdenerwowany i czuje się zdradzony przez Juventus. Jest szczególnie zawiedziony postawą prezydenta Andrei Agnellego – powiedział Giovanni Galeone w rozmowie z Il Fatto Quotidiano.

Jeszcze tego nie przetrawił, ale przez lata doradzałem mu, aby odszedł z Juve. Od 1958 roku mam problem z Juve. Są aroganccy i zachowują się tak, jakby byli właścicielami wszystkiego wokół.

Sarri został następcą Allegriego, pochodząc do Starej Damy po zaledwie roku spędzonym w Chelsea.

Jest trochę chaotyczny i nie jest przygotowany na pewne sytuacje. Kiedy przeczytałem kilka jego wypowiedzi z ostatniego roku, zastanawiałem się, czy są one w ogóle na miejscu. To pragnienie, aby zawsze propagować swoje lewicowe poglądy, nie jest potrzebne. Giampaolo jest prawicowy, ale nigdy o tym nie mówi.

Jeśli chcemy rozmawiać o trenerze jako guru, to wskazałbym na Gian Piero Gasperiniego, który jest geniuszem. Nawet jako gracz nigdy nie popełniał błędów. Gasp był już swego rodzaju trenerem, gdy jeszcze występował jako piłkarz, był kimś, kto naprawdę może zrozumieć piłkę. Allegri był taki sam, był najlepszy.

Galeone skomentował również piłkarzy i ich zachowania.

Gdybym miał wybierać pomiędzy Lionelem Messim i Cristiano Ronaldo, za każdym razem wskazałbym na Messiego.

W dzisiejszych czasach gracze robią to, co chcą i mają przesadną władzę nad swoimi kontraktami, więc często wychodzą przed szereg. Kończy się to sytuacją taką, jak ta z Mauro Icardim, który ma czelność żądać rozmowy z prezesem Interu.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi