Liga Mistrzów

einhard | 1 sierpnia 2020

Garcia: Jesteśmy pewni siebie

Rudi Garcia utrzymuje, że mecz z PSG to idealny element przygotowawczy do z Juventusem w Lidze Mistrzów.

Lyon rozegrał wczoraj swój pierwszy meczem od marca, kiedy to rozgrywki ligowe we Francji zostały zakończone. Ekipa Gracii zagrała w Coupe de la Ligue z Paris Saint-Germain, regulaminowy czas gry oraz dogrywka zakończyły się bezbramkowym remisem, a PSG ostatecznie sięgnęło po Puchar Francji dzięki zwycięstwu w rzutach karnych.

Przegrana z PSG dopiero w rzutach karnych sugeruje, że osiągnęliśmy dobry wynik – powiedział trener Lyonu na konferencji pomeczowej.

Mogliśmy poradzić sobie lepiej, ale oni byli lepiej przygotowani technicznie, ale nawet mimo tego karne były bardzo wyrównane.

W Lidze Mistrzów ważne będzie, aby radzić sobie lepiej w ataku, ale ten mecz to dobra baza, na której możemy budować przed meczem z Juventusem. Teraz musimy popracować psychologicznie z zawodnikami, aby zrozumieli, że kończymy ten finał z podniesionymi głowami, skupiając się na pozytywach i chcąc wykorzystać je w drodze do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Widziałem właściwe podejście w meczu z PSG, byliśmy dobrze zorganizowani przeciwko drużynie, która została stworzona do wygrania Ligi Mistrzów. To musi dać nam pewność siebie podczas spotkania z Juve.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi