Gracze Juve

einhard | 30 marca 2021

Gentile przewiduje zwolnienie Pirlo

Claudio Gentile nie obwinia Andrei Pirlo, ale przyznaje, że Stara Dama może zdecydować się na zwolnienie trenera.

Fakty są jasne i klarowne. Juventus zazwyczaj robi małą rewolucję po nieudanym sezonie – powiedział były obrońca Juventusu na antenie Rai Radio 1.

Na pewno panuje spore rozczarowanie. Nie chcę winić Pirlo, ale ważne jest, aby mieć doświadczenie i wiedzieć, jak radzić sobie z grupą. Może nie był jeszcze gotowy.

Być może jest za wcześnie, aby powiedzieć, że to koniec cyklu Juventusu, ale to był jeden z najgorszych sezonów w ich wykonaniu.

Czymś normalnym jest wprowadzanie zmian, gdy sezon kończy się niepowodzeniem i zastanawianie się, kogo wymienić i jak.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
grzwys
3 lat temu

Po zdjęciu wnioskowałem, że zatrudniamy S. Stallona jako trenera kondycyjnego.

damek86
3 lat temu
Reply to  grzwys

Jakby Ramsey zobaczył trening Sylwka, to by od samego patrzenia nabawił się kontuzji😂

Franz Maurer
Franz Maurer
3 lat temu

Głos rozsądku. Przegranego trenera się zwalnia.

PS: Wszyscy komentatorzy obchodzą się z Pirlo niczym z jajem, bo kiedyś był wielkim piłkarzem i zdobył mistrzostwo świata. Czas skończyć z tym lukrowaniem. Jeśli ktoś chce być trenerem, to przestaje być wielkim piłkarzem sprzed lat, staje się trenerem. Jako trener Pirlo to amator i oferma. W dodatku pechowiec, a w sporcie oprócz umiejętności trzeba mieć również szczęście.

dimebag11
3 lat temu

Zasadniczo jestem za zwolnieniem Pirlo, ale trzeba zauważyć, że coś niedobrego dzieje się z Juve, bo w ciągu 3 lat będziemy mieć czwartego trenera, a bez stabilizacji nie da się zbudować wielkiej drużyny. Zaczynam się utwierdzać w przekonaniu, że rozstanie z Sarrim było błędem, gdy wiedzieliśmy, że praktycznie nie będzie okresu przygotowawczego przed nowym sezonem i to kiepski moment na robienie rewolucji w drużynie. Z palaczem mielibyśmy większe szanse na powalczenie o Scudetto, a wtopa z Lyonem w LM w sumie nie powinna decydować o zwolnieniu, gdy chwilę później Francuzi wyeliminowali City prowadzone (do dziś) przez boskiego Pepunia.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi