Wywiad

tItOveN | 28 lutego 2021

Georgina: Jestem szczęśliwa w Turynie

Partnerka Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, przyznaje, że jest szczęśliwa w Turynie i zdradza, jak portugalski gwiazdor reaguje, gdy nie udaje mu się wygrywać.

Ronaldo i Rodriguez spotykają się od 2016 roku i mają razem jedną córkę, Alanę Martinę. Cristiano miał już trójkę dzieci: Cristiano Jr, Mateo i Evę Marię.

Wiele się od niego nauczyłam. Pomaga mi, uczy i motywuje – powiedziała Georgina w rozmowie ze Sportweek.

Na początku wstydziłam się z nim trenować, bo to wciąż Cristiano Ronaldo. Ale potem wszystko się zmieniło. Jest moją inspiracją i wielką miłością. Rodzina jest moim priorytetem, moje dzieci i mąż są na pierwszym miejscu.

Para przeprowadziła się do Turynu w 2018 roku, kiedy to Cristiano Ronaldo dołączył do Juventusu.

Mamy dom z ogrodem, gdzie nasze dzieci mogą się bawić. Niczego nam nie brakuje. Ludzie w Turynie nas lubią i jestem tu szczęśliwa. Oczywiście, nie możemy chodzić za bardzo na zakupy, ale dzięki masce ochronnej udaje nam się gdzieś wyskoczyć. Kilka lat temu wybraliśmy się nawet do kina.

Cristiano jest wspaniałym ojcem, najlepszym mężem, jakiego mogłam sobie wymarzyć. Jak reaguje kiedy nie wygrywa? Jeśli mecz nie poszedł dobrze, nie tryska humorem. Wie jednak jaka jest piłka. Czasami wygrywasz, a czasami przegrywasz. Musisz to zaakceptować i zawsze starać się być lepszym. Całkowicie mnie zaskoczył i podbił moje serce. Jest samokrytyczny, odpowiedzialny i kocha to co robi. To idealna mieszanka.

Źródło: football-italia.net
Autor: switi

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi