Gracze Juve

einhard | 10 marca 2021

Gigli krytykuje Nedveda, Paraticiego i pozyskanie Ronaldo

Giovanni Cobolli Gigli uważa, że ​​Stara Dama źle zrobiła pozyskując Cristiano Ronaldo i uderza w Pavela Nedveda i Fabio Paraticiego.

Ronaldo był absolutnie złym transferem – powiedział były prezes Juventusu w wywiadzie dla Radio Punto Nuovo.

Powiedziałem to już pierwszego dnia, po tym jak pojawił się w Juventusie. Jest wielkim mistrzem, ale jest za drogi.

Teraz wszystko zależy od Juventusu. Płacili mu 1 milion euro za bramkę. Agnelli musi być samokrytyczny, bo nie ma najlepszych współpracowników.

Nie winię Pirlo. Zatrudniłem Ferrarę i nie było to pozytywne doświadczenie. Agnelli zaryzykował stawiając na Pirlo. Nie chciał Sarriego, ale zaakceptował go, ponieważ Paratici i Nedved nalegali, by go zatrudnić. Juventus musi się teraz odbudować.

Pavel Nedved trafił na pierwsze strony gazet, po tym jak wyładował swoją frustrację, kopiąc bandy reklamowe na boisku po ostatnim gwizdku meczu z Porto.

Znałem go jako wielkiego mistrza, ale nie nadaje się na wiceprezydenta Juventusu. Powinni ponownie rozważyć jego rolę w klubie.

Nie spodobało mi się to, że nie było go na ostatniej konferencji prasowej Allegriego. Wiem, że nie byli w dobrych stosunkach. Twierdził, że był za granicą, ale prawdą jest, że był we Włoszech. Nie ma stylu Juventusu.

Klub powinien uwolnić się od Ronaldo pod koniec sezonu i to samo dotyczy Paraticiego.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jacojaco/Kicek12345
1 rok temu

Skoro twórca tak wspaniałego Juventusu tak twierdzi, to trzeba jednak go posłuchać. 😛 ….. NIe no kurde, jeżeli facet coś radzi, to powinno się robić wspak, aby osiągnąć sukces.

PrzybocznyCzarnoksieznika
PrzybocznyCzarnoksieznika
1 rok temu

I ma rację Po Cardiff gdy drużyna gniła w następnym sezonie i WYMAGAŁA kapitalnej przebudowy to zarząd zafundował Ronaldo i dreptanie w miejscu. Dziury były łatane darmowymi graczami i przeciętniakami których nikt nie chciał.
Jeszcze postanowiono wejść do tej samej rzeki i pozwolono wrócić Babolowi i Buffonowi.
Teraz mamy chyba apogeum – mental jest zerowy. sportowo – DNO a chce się tylko Kjezie.

Last edited 1 rok temu by PrzybocznyCzarnoksieznika
pogon
1 rok temu

Czy on kiedyś nie udowadniał wyższości Poulsena nad Xabim Alonso?

luque10
1 rok temu
Reply to  pogon

Dlatego trzeba robić odwrotnie 🤣

Kriksos
1 rok temu
Reply to  pogon

Nie on tylko Ranieri.

luque10
1 rok temu

Rozumiem, że teraz modnie będzie się wypowiedzieć o Juventusie w negatywnym tonie, aż dziw bierze, że nie podłapali tego nasi posłowie.
Gigli powinien być ostatni do krytyki czegokolwiek, to człowiek mem.

anavrin_
1 rok temu

O ile krytyczne ale stonowane komentarze tego pana mnie nie drażnią, o tyle ta miękka faja nie powinna sobie pozwalać na zbyt wiele.

Bianconero62
1 rok temu

Tu poszły w końcu mocne słowa i padły konkretne nazwiska.

andi
1 rok temu

Prezydentem był raczej marnym, ale całkiem sensownie mówi. Nie zgadzam się zasadniczo w jednym aspekcie, tj. Pana Pirlo, którego jak najbardziej trzeba winić za to co prezentuje drużyna pod jego wodzą. Jeśli się czegoś nie potrafi, to się za to nie zabiera. Każdego z Panów: Nedved, Paratici, Pirlo i Ronaldo przerasta funkcja, którą pełnią w zespole.

Gryfel
Editor
1 rok temu
Reply to  andi

idąc tym takie myślenia nie powinieneś pisać komentarzy 😉

andi
1 rok temu
Reply to  Gryfel

W Juve myślą tak jak ty i dlatego już nie tylko nie są w stanie przejść jednych z najsłabszych uczestników LM, ale nawet takich, które grają w niepełnym skladzie – mimo, że pensje są jedne z najwyższych w Europie.

Przejdź do paska narzędzi