Meczowe

einhard | 29 listopada 2020

Glik zawiedziony brakiem Ronaldo

Kamil Glik cieszy się z remisu z Juventusem, ale jest jednocześnie rozczarowany, że w spotkaniu nie zagrał Cristiano Ronaldo.

Mieliśmy do czynienia ze świetną drużyną. Juventus ma wielką jakość, ale zagraliśmy świetny mecz – powiedział Polak w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Stworzyliśmy tyle samo okazji do zdobycia bramki, co oni, dobrze pracowaliśmy z tyłu, więc warto to docenić.

Tego rodzaju podejście jest nie tylko tym, czego potrzebujemy w walce z Juve, ale musimy prezentować się tak co tydzień, jako że jesteśmy beniaminkiem i czuję, że dzięki takiemu nastawieniu i determinacji zapewnimy sobie bezpieczeństwo w Serie A.

Glik wraca do Serie A po kilku latach we Francji, a mecz z Juventusem jest dla niego wyjątkowy ze względu na jego pobyt w Torino.

Skłamałbym, gdybym powiedział, że to nie jest dla mnie wyjątkowe spotkanie, ponieważ spędziłem pięć cudownych lat w Toro. To wiele dla mnie znaczy, jest w moim sercu, ale teraz gram dla Benevento i najważniejszą motywacją jest zdobywanie tu punktów.

Juventus dał odpocząć Ronaldo. Czy Glik poczuł ulgę, gdy dowiedział się, że CR7 nie przyjedzie na Stadio Vigorito?

Byłem naprawdę rozczarowany, że Ronaldo nie zagra, ponieważ uwielbiam stawiać sobie wyzwania i grać przeciwko najważniejszym piłkarzom na świecie. Znam go dobrze, obaj kochamy wyzwania.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi