Prasa

einhard | 16 listopada 2019

Godin: Inter łeb w łeb z Juventusem

Diego Godin rozmawiał ze Sport Mediaset o swoim debiutanckim sezonie w Serie A. Urugwajczyki wierzy, że Inter zmierza we właściwym kierunku.

Juve zdobywa tytuły rok po roku z zatrważającą łatwością. To pokazuje ich dominację w Serie A. Walczymy z nimi, idziemy łeb w łeb, ale nie oszukujmy się, mamy przed sobą długą drogę. Inter musi grać każdy mecz jakby to był finał.

Antonio Conte mówił o konieczności posiadania szerszej kadry, twierdząc, że jego obecni zawodnicy osiągnęli już maksimum swoich możliwości, co zdaniem Godina daje Juve przewagę.

Juventus ma szerszą kadrę. Mają graczy, którzy mogą wejść i wygrać mecz. Jeśli nie grają dobrze jako zespół, zawsze mają jakiegoś piłkarza, który może sam coś zmienić. W Interze musimy grać jako zespół, aby funkcjonować na odpowiednim poziomie, aby wygrywać. Mamy nadzieję, że będzie się to udawało do samego końca.

Inter czekają dwa trudne spotkania w Lidze Mistrzów, gdzie zajmuje trzecie miejsce w swojej grupie.

Liga Mistrzów to bardzo trudny turniej. Zbliżają się dwa trudne mecze, ale wszystko zależy tylko od nas. Jeśli wygramy, przejdziemy. Jeśli pokonamy Slavię Praga, to mecz z Barceloną będzie praktycznie finałem walki o przetrwanie.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi