Gracze Juve

einhard | 28 października 2021

Gravina o zawyżonych kwotach wymian zawodników

Prezydent FIGC, Gabriele Gravina, wypowiedział się na temat śledztwa w sprawie zawyżania zysków kapitałowych poprzez transakcje wymian zawodników.

Gravina ujawniła, że ​​FIGC zwróciło się do COVISOC (Komisji nadzoru nad klubami Serie A) o zbadanie sprawy i powiedział, że Prokurator Federalny prowadzi śledztwo, które ma pomóc Federacji ograniczyć wpływ tego zjawiska w przyszłości.

Nie martwię się tematem zysków kapitałowych. Śledzimy ten problem od dłuższego czasu, ponieważ jest to problem znany wszystkim – powiedział Gravina, cytowany przez SportMediaset.

Zatem więcej bardziej niż śledztwo karne, mamy tu do czynienia ze śledztwem poznawczym. Wielokrotnie prosiliśmy COVISOC o zestawienie szeregu elementów, które pomagają zrozumieć warunki w jakich funkcjonuje jest nasz system.

COVISOC na zakończenie badania uświadomił nam i prokuratorowi, kto teraz przeprowadzi śledztwo. Jak wiecie, skoro przecież temat jest znany wszystkim, będzie to zwykłe pytanie o subiektywne lub obiektywne oceny.

Jesteśmy świadomi naszej niemożności działania na tym terenie, który jest dość śliski, ale wiemy również, że możemy poprzez pewne środki ograniczyć wpływ tego zjawiska na problemy zarządzania.

Źródła: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
luque10
1 rok temu

„Jesteśmy świadomi naszej niemożności działania na tym terenie, który jest dość śliski,….”
Czyli jeden wielki wiadomo co. Tak, żeby się coś działo.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi