Trener

einhard | 22 maja 2019

Guardiola nowym trenerem Juve?

Pep Guardiola podobno spotkał się z dyrektorem sportowym Juventusu Fabio Paraticim.
 
Trener zakończył już sezon z Manchesterem City i pojawił się wczoraj w Mediolanie na imprezie charytatywnej. W tym samym czasie w Mediolanie przebywał również Fabio Paratici i chociaż najprawdopodobniej był to zwykły zbieg okoliczności, to część prasy bardzo szybko wywietrzyła sensację.
 
Według Mario Gago Huerta, dziennikarza hiszpańskiej stacji radiowej Onda Cero, Guardiola wykorzystał okazję, aby spotkać się z Paraticim i odbyć z nim „pogawędkę”. Gago twierdzi jednak, że jest „mało prawdopodobne”, że Katalończyk zastąpi Maxa Allegriego, mimo że City stoi w obliczu ewentualnego wykluczenia z Ligi Mistrzów związanego ze złamaniem Finansowego Fair Play.
 
Krok dalej poszedł Federico Gennarelli z Radio Sportiva, który przekonuje, że Guardiola uzgodnił już z Juventusem warunki czteroletniego kontraktu i niebawem zostanie ogłoszony nowym trenerem Starej Damy.
 
Wersję Gennarellego bardzo szybko podchwyciły angielskie media i one również twierdzą, że Hiszpan zastąpi Allegriego. Warto także wspomnieć, że Luca Momblano, mogący pochwalić się sporą skutecznością swoich przewidywań już pewien czas temu w rozmowie z Italian Football TV ocenił szanse na przeprowadzenie pewnych ruchów na rynku transferowym przez Juve w skali od 1 do 5, stawiając 5 na transfer Pogby oraz 4 właśnie na przejście Guardioli do Juventusu.
 
źródło: twitter.com
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi