Kontuzje

maciejovsky | 8 lutego 2021

Il Mattino: Manolas wypada z meczu z Juventusem

Obrońca Napoli, Kostas Manolas, opuści spotkania z Atalantą i Juventusem.

Il Mattino donosi, że Grek zmieniony w 68. minucie spotkania z Genoą wypadnie z gry na przynajmniej dwa mecze: w ramach półfinału Coppa Italia z Atalantą i ligowy z Juventusem. Tym samym trener Gattuso, dla którego mogą to być decydujące o jego posadzie pojedynki, prawdopodobnie będzie musiał zmienić ustawienie z ostatnio preferowanego 3-4-3.

Raport ujawnia także, iż do składu wróci za to pomocnik – Fabian Ruiz.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
3 lat temu

Nie zdziwię się, jeśli Napoli zrobi podobną akcję co wcześniej i mecz po prostu nie zostanie rozegrany, Poza kontuzją Manolasa mają już chyba 2 zakażenia COVID, wcześniej to wystarczyło i możliwe, że w sobotę będzie podobnie. Pytanie, gdzie teraz upchać te dwa mecze z Napoli?

Pepe_Mar
Editor
3 lat temu
Reply to  pogon

Pytanie czy drugi raz się liga zgodzi na takei szwindle. Wolałbym mimo wszytko, żeby ten sezon był bez walkowerów dla Juve.

AdiJuve
3 lat temu
Reply to  pogon

Grają u siebie, także chyba ichniejszy sanepid nie zakaże im wyjść na boisko xdd

luque10
3 lat temu
Reply to  pogon

Jakie to byłoby zabawne, w porównaniu do niedawnych doniesień na temat Juventusu, gdzie nawet pięć przypadków nie zablokuje meczu. 😉

Kriksos
3 lat temu
Reply to  pogon

A kto jest zakażony bo żadnej informacji nigdzie nie ma.

luque10
3 lat temu
Reply to  Kriksos

Nawet tutaj było info 😉

Kriksos
3 lat temu
Reply to  luque10

jeżeli tak to coś mnie umknęło.

clyde_1987_
3 lat temu

Władze Napoli aż za często decydują się na podejmowanie kuriozalnych decyzji, ale mimo wszystko nie będą na tyle bezczelne, żeby po raz kolejny zdecydować się na kombinację związaną z ewentualnym przełożeniem meczu, w dodatku po raz kolejny mielibyśmy do czynienia z taką sytuacją w kontekście gry z Juventusem. Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko wykorzystać wszystkie problemy rywala(kontuzje, zakażenia, ogólna słaba kondycja zespołu)i pewnie z nimi wygrać.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi