Serie A

NR.17 | 10 kwietnia 2020

Inter i Juve nakazują powrót zawodnikom

Inter i Juventus nakazuje powrót swoim zagranicznym piłkarzom, ponieważ kluby Serie A przygotowują się do powrotu do treningów.

Prezydent Lazio, Claudio Lotito, zaznaczył, że Biancocelesti są gotowi by wznowić treningi, a Inter nie chce być nieprzygotowany w przypadku powrotu.

Inter zdążył już poprosić zawodników, którzy opuścili kraj, o powrót, by byli gotowi w momencie gdy izolacja zawodników zarażonych koronawirusem się skończy.

Gracze wracający z zagranicy będą poddani 14-dniowej kwarantannie. Gazzetta dello Sport donosi, że Christian Eriksen i Ashley Young są już w Mediolanie, ale reszta powinna być z powrotem do 13 kwietnia, by móc trenować z drużyną od 27 kwietnia.

FIFA wyraziła chęć, by dokończyć rozgrywki, ale Juventus jeszcze nie podjął w tym kierunku działań, pomimo zawiadomienia swoich piłkarzy, by wrócili do Włoch po świętach Wielkanocnych.

Zdaniem gazety Ronaldo, Higuain, Costa, Danilo, Sandro, Pjanic, Khedira, Rabiot I Szczęsny powinni wrócić do Turynu po Poniedziałku Wielkanocnym.

Paulo Dybala, Blaise Mautidi i Daniele Rugani, którzy są wciąż na kwarantanie, po pozytywnym zdiagnozowaniu u nich koronawirusa, będą musieli zostac poddani dodatkowym 14-dniom po powrocie do Włoch. Dla Juventusu nie są to dobre wieści, bowiem mogą wznowić treningi w niepełnym składzie.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi