Meczowe

einhard | 7 listopada 2020

Inzaghi: Wszystko zmienia się co chwilę

Simone Inzaghi przyznaje, że nie jest pewien, czy Ciro Immobile, Lucas Leiva i Thomas Strakosha będą mogli zagrać jutro w meczu przeciwko Juventusowi.

Nastąpiło duże zamieszanie po tym, jak trzech graczy uzyskało wynik pozytywny w testach przeprowadzonych przez UEFA oraz w laboratorium w Rzymie, ale negatywne wyniki w laboratorium Avellino, którego Lazio zwykle używa do testów przed spotkaniami w Serie A.

Myślę, że będą dostępni, chociaż istnieje niepewność, ponieważ z chwili na chwilę wszystko się zmienia – powiedział Inzaghi na konferencji prasowej.

Istnieją obiektywne problemy, wiemy, jak bardzo zależy naszemu prezydentowi na przestrzeganiu zasad. Postępujemy zgodnie z protokołem co do joty, więc wszelkie sugestie, że łamiemy zasady są całkowicie bezpodstawne.

Ta zewnętrzna krytyka pozwala nam tylko zbliżyć się do siebie jako zespół. Wszystko, co możemy zrobić, to pokazać się na boisku i czekać na dobre wieści z klubu.

Luis Alberto również wraca do gry po tym, jak jego ostatni test okazał się negatywny.

Trenował w domu. Ocenię go dzisiaj tak, jak Manuela Lazzariego i Djavana Andersona. Spróbuję wprowadzić trochę świeżej krwi, ponieważ do tej pory mieliśmy ograniczone możliwości.

Szczerze mówiąc, w ostatnich kilku meczach osiągnęliśmy cuda, ponieważ mieliśmy dostępnych 13 zawodników z pola w Lidze Mistrzów. Przekraczamy trudności i pokonujemy wszystkie przeszkody. Chłopcy są fantastyczni.

Nauczyłem się, że zawsze mam gotowe opcje A, B, C i D. Analizowałem Juve w ciągu ostatnich kilku dni, moim zdaniem radzą sobie bardzo dobrze, a Andrea Pirlo ma świetne pomysły. Jego sztab jest również dobrze przygotowany. Moim zdaniem Juventus nadal jest najsilniejszą drużyną we Włoszech.

Lazio było głównym rywalem Juventusu w zeszłym sezonie, ale zgubiło formę po wznowieniu rozgrywek.

Zagraliśmy świetne mecze z Juve, dwukrotnie wygrywając i raz przegrywając. Juve się zmieniło, wprowadzili większą jakość i nadal pozostają faworytem.

Jest zbyt wcześnie, aby powiedzieć, kto będzie ich rywalem w walce o Scudetto w tym sezonie. Mogę tylko powiedzieć, że jutro czeka nas bardzo ważny mecz, musimy zaliczyć perfekcyjny występ.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi