Kibice

einhard | 24 sierpnia 2019

J|Hotel otwarty dla gości!

Data otwarcia J|Hotel znana była już od pewnego czasu, ale dzisiaj otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie ze strony Juventusu.

Hotel był otwarty dla zawodników i personelu klubu podczas przedsezonowych treningów, ale teraz jest już dostępny dla wszystkich gości.

Budynek jest częścią ogromnego kompleksu Continassa, który obejmuje między innymi nowe centrum treningowe i placówkę medyczną, wszystkie pod marką J.

Hotel znajduje się zaledwie 600 metrów od stadionu Allianz i pozostanie tymczasowym domem dla części piłkarzy oraz trenera Maurizio Sarriego, dopóki każdy z nich nie znajdzie własnego lokum.

W J|Hotel do dyspozycji gości będzie 138 pokoi podzielonych na Comfort, Deluxe, Executive, JExecutive i Suite, a ceny zaczynają się od 116 euro za noc. Ośrodek posiada restaurację i centrum konferencyjne z pięcioma odrębnymi salami.

W nawiązaniu do piłki nożnej, wykładzina jest w kolorze zielono-brązowym, przypominającym boisko, podczas gdy wystrój jest naturalnie czarno-biały. Juventus jest właścicielem 40% praw do hotelu, a pozostałe 60% należy do grupy Lindbergh Hotels.

źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
4 lat temu

A z innej beczki: czy ktoś z was wie, czy opłaca się kupować Juventus Card?

https://www.juventus.com/en/stadium-and-museum/on-a-matchday/renew-your-supporter-card/index.php

Jak rozumiem nie daje ona pierwszeństwa przy kupowaniu biletów (?), bo to zapewnia tylko Membership. A ten member jest chyba tylko na jeden sezon i nie za bardzo się opłaca do okazyjnego pojechania na mecz. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

 

HubertOjdana
4 lat temu

Pogon@ kup membetship . Dostajesz oryginalna koszulkę przy okazji i jakieś inne gadżety . Często jeżdżę na Juve i jednak pierwszeństwo w kupowaniu bilety opłaca się . Raz ze kupisz taniej , na stronach pośredniczyć ceny to masakra . Po jednym meczu już Ci się zwraca

jacojaco/Kicek12345
4 lat temu

1/5 nie polecam hotelu. Śmierdzi pieniądzem, łatwo można dostać kontuzji mięśniowej pod prysznicem, pracownicy klubu barykadują się w pokojach, krzycząc coś o niechęci do zmian klubowych,  boyem hotelowym jest Niemiec, który powinien zostać zwolniony dawno temu, ale jakimś cudem kolejny kierownik twierdzi, że jest dobry, a raz na jakiś czas pojawia się obok hotelu jakieś robactwo krzycząc „Forza Inter”, lub „kto nie skacze, jest za Juventusem”.

Rouge
4 lat temu

Panowie, a ile można kupić biletów na taką kartę? Jeden, czy można kogoś ze sobą zabrać?

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi