Prasa

einhard | 18 lutego 2022

Jurić przed Derby della Mole

Ivan Jurić potwierdził, że Andrea Belotti znajdzie się w wyjściowym składzie w derbach przeciwko Juventusowi.

28-letni włoski napastnik w tym sezonie przez kontuzje ścięgna strzałkowego i mięśnia dwugłowego uda opuścił łącznie 14 meczów ligowych.

Trenowaliśmy ciężko i jesteśmy skoncentrowani, chcemy zagrać świetny mecz. Mamy odpowiednią energię, wiemy, ile ten mecz znaczy – powiedział trener Torino na konferencji prasowej.

Belotti ciężko trenował przez cały tydzień, może zacząć od początku spotkania.

Chorwacki trener został zapytany o nowy ofensywny trójząb Juventusu.

Z Vlahoviciem i Dybalą, a także Zakaria, są w pozytywnym momencie taktycznie i fizycznie. Trochę zmienimy swój plan, to nieuniknione.

Żałuję, że straciliśmy tyle punktów z powodu bramek w ostatnich minutach meczów, a także innych porażek. Chodzi nam o to, żeby zagrać dobrze, chcemy grać jak najlepiej, starając się nie stracić dwóch bramek po dwóch strzałach, tak jak to zrobiliśmy z Venezią. Nawet jeśli nie wszystko będzie szło po naszej myśli, postaramy się uzyskać pozytywny rezultat.

Zaznaczymy od gry po przekątnej, to nasz sposób bycia. Zaatakujemy, jak zwykle. Bremer-Vlahović będzie ważnym starciem, podobnie jak nasze z Bonuccim.

Na koniec Jurić omówił swoje relacje z Turynem jako miastem.

Jest tu masa anomalii: świetna baza fanów, ale stadion jest pusty. Mieszkając w mieście, czuję na sobie uwagę prasy i wielkość zespołu, klubu i jego historii. Ale na meczach jest niewielu ludzi.

Równowaga jest bardzo ważna, nie wiem, jak to powiedzieć… ten pośpiech i ambicja, by znów stać się wielkimi, są słuszne, ale nie można tego zrobić w ten sposób. Potrzebujemy więcej normalności, czuję, że wszystko może eksplodować w pozytywny sposób i że bardzo niewiele potrzeba, aby wrócić do krytyki i negatywnych komentarzy.

Moim celem jest wspinanie się w górę, ale to nie jest tak, że zrobimy dwa kroki i jest po wszystkim. Musisz dokonywać właściwych wyborów, aby osiągnąć odpowiedni poziom, ale teraz we wszystkim widzę anomalie.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi