Transfery

einhard | 19 czerwca 2019

Juve chce sprzedać Costę, Douglas chce zostać

Douglas Costa ujawnił, że chce zostać w ekipie Bianconcerich, ale włoski klub ma inne plany.

Nie znam osobiście Sarriego, ale widziałem, jak pracuje w Neapolu. Rozegrał fantastyczny sezon i myślę, że będziemy wspólnie w stanie osiągnąć wspaniałe rzeczy. Przyszłość? Mam trzy lata kontraktu z Juventusem i jestem przekonany, że tu zostanę. Teraz wszystko zaczyna się od początku, z nowym trenerem. Zostanę tutaj. – przyznał Brazylijczyk w krótkiej rozmowie z calciomercato.

Serwis podaje jednak, że Fabio Paratici i Pavel Nedved zakomunikowali Douglasowi, że klub zamierza go sprzedać w to lato. Zawodnik miał być zaskoczony taką decyzją i ma zamiar udowodnić nowemu trenerowi, że taki ruch byłby błędem, ale klub jest przekonany, że nadszedł właściwy czas na sprzedaż 28-latka.

Podczas gdy PSG nadal interesuje się Costą, Juventus stara się włączyć Brazylijczyka w transfer Pogby, aby obniżyć koszt sprowadzenia Francuza.

W przypadku odrzucenia oferty wymiany przez Manchester United, Juve zamierza sprzedać Costę do PSG, Manchesteru City lub jakiegokolwiek innego klubu, który byłby w stanie spełnić oczekiwania finansowe Starej Damy, która pozyskane środki przeznaczyłaby na zakup Pogby.

 

Źródło: calciomercato.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi