Prasa

einhard | 3 kwietnia 2019

Juve chce włączyć Rogerio w transfer de Ligta?

Juventus ma nadzieję, że wykorzysta Rogerio jako część zapłaty za Matthijsa de Ligta.

Uważa się, że Stara Dama konkuruje z FC Barceloną o podpis Holendra, który odgrywa kluczową rolę w Ajaxie. Poprzednie raporty sugerowały, że to Barcelona prowadzi w wyścigu transferowym, ale Juventus nie chce rezygnować z jednego z największych talentów wśród środkowych obrońców.

Tuttosport podaje, że Juve chciałoby włączyć w transakcję Rogerio, który przebywa obecnie na wypożyczeniu w Sassuolo i zbiera bardzo dobre noty za swoje występy. Media niejednokrotnie pisały, że Juventus otrzymał liczne oferty za Rogerio od klubów z Premier League, w tym od Chelsea, Newcastle United i Wolverhampton Wanderers.

Dziennik uważa, że również Ajax wysoko ceni umiejętności 21-latka i może rozważać go jako następcę Nicolasa Tagliafico, który jest łączony z opuszczeniem holenderskiego klubu po zakończeniu sezonu.

Juve ma nadzieję, że oferta o wartości 50 mln euro plus Rogerio może dać im przewagę nad Barceloną, która podobno rozważa wzbogacenie swojej oferty pieniężnej jedynie o wypożyczenie do Ajaxu Jean-Claira Todibo.

Gdyby Bianconerim nie udało się pozyskać De Ligta, to władze Starej Damy będą chciały wykorzystać Rogerio jako część transakcji z Benfiką, w celu pozyskania Rubena Diasa.

 

Źródło: sportsmole.co.uk

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi