Gracze Juve

einhard | 6 czerwca 2020

Juve chce wymienić Romero na Undera

Il Tempo podało dziś, że trwają negocjacje dotyczące Bryana Cristante i Rolando Mandragory, ale może to nie być jedyna transakcja pomiędzy oboma klubami.

Tuttosport twierdzi, że w ich ślady pójść mogą Cristian Romero i Cengiz Under. Romero spędził sezon na wypożyczeniu w Genoi, ale wydaje się, że obrońca może nie mieć przyszłości w ekipie Bianconerich.

Tymczasem Cengiz ma problemy ze złapaniem formy w tym sezonie, w którym strzelił jedynie trzy gole i zaliczył tylko dziewięć spotkań w wyjściowej jedenastce.

Gazeta spodziewa się, że w przyszłym tygodniu odbędzie się więcej rozmów między dyrektorem generalnym Romy, Guido Fiengą i dyrektorem sportowym Juve, Fabio Paraticim.

Warto wspomnieć, że w ubiegłe lato oba kluby także wymieniły się zawodnikami – Leonardo Spinazzolą i Luca Pellegrinim.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
1 rok temu

Ta wymiana w sumie nic nie daje, Under jest nam mało potrzebny. Myślę, że już lepiej by było wymienić Romero na Cristane, który mógłby być u nas ciekawą opcją na rezerwowę – ale pod warunkiem pozbycia się Rabiota.

clyde_1987_
1 rok temu

Do pewnego momentu wydawało się, że Under będzie gwiazdą nie tylko Romy, ale całej ligi, ale niestety kontuzje zablokowały jego rozwój. Mający duże problemy ze zdrowiem swoich zawodników zarząd Juventusu powinien szukać zawodników silniejszych, aniżeli Turek.

Przejdź do paska narzędzi