Kontrakty

tItOveN | 29 czerwca 2021

Juve-Dybala: Optymizm w sprawie przedłużenia współpracy

Wolą Juventusu, jak i Paulo Dybali jest kontynuowanie wspólnej przygody. Rośnie optymizm, pomimo różnicy w stanowiskach. 

Jak donosi Calciomercato, Federico Cherubini i Massimiliano Allegri doszli do wspólnego wniosku, że należy zatrzymać Dybalę i uczynić go głównym elementem drużyny teraz i w przyszłości.

Argentyńczyk wróci do klubu po wakacjach na początku lipca, a Juve podobno zaplanowało już wznowienie rozmów kontraktowych.

Bianconeri muszą zdecydować o przyszłości większości swoich czołowych graczy, jednak niezależnie od tego, co stanie się z Cristiano Ronaldo, zatrzymają La Joya.

Pomiędzy napastnikiem a Starą Damą wciąż istnieje rozbieżności co do warunków umowy, ale ostatnie doniesienia sugerują, że Juve jest przekonane, że osiągnie porozumienie, gwarantując Paulo kluczową rolę w projekcie zespołu – zarówno na boisku, jak i poza nim.

Ostatni sezon, obfitujący w kontuzje, był dla Dybali bardzo trudny. Uporawszy się z urazami, w sezonie 2021/2022 pod kierownictwem Maxa Allegriego oczekuje się od niego lepszej postawy, jako centralnej postaci Bianconerich.

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
1 rok temu

Jaki jest argument za tak dużą podwyżką? Od razu mówię, że nie przekonują mnie argumenty o tym, że Ramsey i Rabiot zarabiają po 7-8 mln.

Halupa
1 rok temu
Reply to  pogon

Może argumentem jest 40 mln folowersów? Bo na pewno nie umiejętności. Sztuczne kreowanie, co by nie mówić bardzo słabego piłkarza, na główną twarz obecnego Juve. To jest mocno naciągane, ten zawodnik nie podniesie bo i nigdy nie podnosił poziomu sportowego tej drużyny. Ot zwykly poster boy z Bravo Sport, gdzie jego gra zachwycają się nałogowi gracze w Fifę bądź Pro, natomiast wszyscy ci realnie patrzący na świat piłki, pukają się w głowę.

Last edited 1 rok temu by Halupa
luque10
1 rok temu
Reply to  pogon

„Jaki jest argument za tak dużą podwyżką?”
Allegri? Podobno ma być ważną postacią u Maxa = Dybala na wygranej pozycji w negocjacjach.

wojojuve
1 rok temu
Reply to  luque10

Piszesz o domysłach medialnych. Fakty są takie, że Allegri miał spięcia z Dybalą w przeszłości oraz miał problem ze znalezieniem dla niego miejsca (ostatecznie się udało, ale zajęło to sporo czasu).

luque10
1 rok temu
Reply to  wojojuve

Piszę o tym, o czym pisze prasa, bo tylko tyle wiemy to raz. Dwa tylko to przemawia za taką podwyżką dla Dybali 🤷‍♂️

Gryfel
Admin
1 rok temu
Reply to  wojojuve

A skąd wiesz o spięciach Dybali z Allegrim? Prawdopodobnie z domysłów medialnych 😉

wojojuve
1 rok temu
Reply to  Gryfel

Z tego, że było to uwiecznione na kamerach i później Dybala siedział na ławie kibicu.

OldLady
1 rok temu
Reply to  pogon

Nie ma argumentów sportowych za podwyżką. Jest lepsza pozycja negocjacyjna Pawła, który wykorzystać może:

  • niepewność czy odejdzie CR,
  • powrót Maxa, który pewnie w niego wierzył i mu to mówił
  • pensja MDLa, Rabiota, Ramseya

Argumentów sportowych nie ma. Jest pewna ekspektatywa, bo trudno by było gorzej.

wojojuve
1 rok temu
Reply to  OldLady

Myślę, że w kwestii Dybali kluczowa będzie decyzja odnośnie Ronaldo. Jeśli zostanie to zespół nie będzie budowany pod Dybalę. Z kolei przy odejściu CR Dybala wydaje się być najlepszym rozwiązaniem na lidera ofensywy. Chiesa jest młody, nowy i patrząc na zachowanie reszty nie może poszczycić się autorytetem. Reszta nie ma umiejętności aby pociągnąć zespół do zdobycia trofeów. Z kolei nie stać nas na kupno gwiazdy tego formatu (chyba, że wymiana za Dybale).

Argentino
1 rok temu

Powinien odejść, bo to nie jest piłkarz tylko popularna osobowość świata sportu.

Przejdź do paska narzędzi