Prasa

einhard | 29 października 2021

Juve i City rozmawiają z agentem Vlahovica

Według La Gazzetta dello Sport, Juventus i Manchester City rozpoczęły rozmowy z agentem Dusana Vlahovica.

21-latek nie przedłuży z Fiorentiną kontraktu, który wygasa w czerwcu 2023 roku.

W środę przepytywany przez dziennikarzy dyrektor Fiorentiny, Joe Barone, nie chciał wykluczyć możliwości opuszczenia klubu przez napastnika już w styczniowym okienku transferowym, mówiąc jedynie, że Fiorentina jest „zawsze bardzo uważna” na rynku.

Napięcie we Florencji rośnie, ponieważ ultrasi ostrzegli Vlahovica, aby nie przechodził pod Curvą po meczach, co ten zrobił jednak w środę po spotkaniu z Lazio.

Według La Gazzetta dello Sport zarówno Juventus, jak i Manchester City nawiązały kontakt z agentem Vlahovica, mając nadzieję na sfinalizowanie transakcji w styczniu. Vlahović ma żądać pensji w okolicach 6 mln euro rocznie, a Fiorentina oczekuje ponoć za swojego piłkarza 60 mln euro.

Zainteresowanie pozyskaniem Vlahovica wyrażać ma także Atletico Madryt.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kriksos
11 miesięcy temu

To jest gracz, którego musimy mieć bo nie mamy żadnego napastnika w sumie.

SonOvTheMoon
11 miesięcy temu

Fiorentina z pewnością będzie wolała wytransferować go wszędzie byle nie do nas, pytanie gdzie będzie chciał iść sam Vlahovic.

Może trochę naiwnie mam taką nadzieje że zanim się rozwiąże sprawa zmiany barw klubowych Vlahovicia to u nas Kaio J. tak ładnie rozkwitnie że stwierdzimy że w sumie to nie ma co się licytować z City czy Atletico.

pogon
11 miesięcy temu
Reply to  SonOvTheMoon

Kaio niekoniecznie będzie środkowym napastnikiem. Ma 19 lat, jego talent się rozwija. Dybała też zaczynał na środku ataku, a dziś nikt tam go nie widzi. Jak go obserwuje to hetniej bym go widział na skrzydeł lub bliżej środka boiska: dobrze rozciąga grę i podłącza się pod akcje. Możliwe jest zatem, że Kaio będzie mógł grać na kilku pozycjach w ataku, a Vlahovic to alternatywa dla chimerycznego Moraty.

Last edited 11 miesięcy temu by pogon
Bianconero62
11 miesięcy temu

No, żeby nie skończyło się jak z Joveticiem.

OldLady
11 miesięcy temu

Trzeba atakować. Nawet kosztem Moraty. Szkoda, że ten Kean do nas przylazł bo nic nie daje, a kosztował krocie. Teraz byłby hajs jak znalazł na Vlaho.

Kriksos
11 miesięcy temu
Reply to  OldLady

To chyba naturalne, że kosztem Moraty dlatego wierzę w to, że nie zamierzamy go wykupić tym bardziej, że Vlahoviciem interesuje się też Atletico. Jeżeli wykupimy Moratę to podamy Atletico Vlahovicia na tacy ale to tylko spekulacje. Według nich także, Vlahović chce do Juve więc jeżeli będzie taki uparty jak Locatelli to Vlahovic będzie nasz. City jakoś nie traktuję poważnie choć oni mogą mu zaproponować wyższy kontrakt.

andi
11 miesięcy temu

Może pójdą na wymianę (za dopłatą z ich strony) za naszą Czarną Perłę z Mozam… wróć z Włoch.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi