Prasa

fj10 | 9 sierpnia 2021

Juve obserwuje talent z Gruzji

Kvicha Kvaratskhelia to gruziński piłkarz Rubinu Kazań. Jego występy przyciągnęły duże europejskie kluby, w tym także Juventus.

Agent 20-latka w rozmowie z gruzińskimi mediami objaśnił sytuację swojego klienta i wyjawił, że interesuje się nim Stara Dama.

Po dwunastym dniu sierpnia muszę spotkać się z prezydentem klubu. Na 85-90% Kvicha opuści Rubin i będzie grał na najwyższym poziomie w Europie. Mogę potwierdzić, że istnieje poważne zainteresowanie ze strony Tottenhamu. Nic nowego nie wiadomo w sprawie Leeds. Jest też temat Juventusu.

Kvaratskhelia to skrzydłowy, mogący operować po obu stronach. Radzi sobie również na pozycji trequartisty. W tym sezonie ligi rosyjskiej zdobył jednego gola w trzech meczach. Jego wartość jest szacowana na 20-25 mln euro.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
1 rok temu

20-25mln za człowieka, o którym nie słyszałem. Ja wiem, że nie poświęcam piłce tyle czasu, by za wszystkim nadążyć, a już na pewno za ligą rosyjską, ale coś mi cały interes śmierdzi…

A co do Gruzji, to mnie do głowy przychodzą jedynie piękne krajobrazy i również takie kobiety, tak pół żartem pół serio.

jacojaco/Kicek12345
1 rok temu
Reply to  anavrin_

Mi z głupio wywołaną wojną i biedą, ale za to ichnia kuchnia jest genialna.

jacojaco/Kicek12345
1 rok temu

To nie onim pisano, jak o nowym Messim? 😀

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi