Gracze Juve

einhard | 26 lipca 2020

Juve próbuje rozwiązać kontrakt Khediry

W ostatnich godzinach pojawiły się doniesienia, że ​​Juventus będzie próbował porozumieć się z Samim Khedirą w kwestii rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron.

Plotki o takim ruchu krążą z różnym natężeniem od ponad roku, ale Niemiec zawsze przekonywał do siebie trenerów: najpierw Maxa Allegriego, a potem Maurizio Sarriego.

Kolejna poważna kontuzja wykluczyła jednak pomocnika z gry do końca sezonu i 33-latek pojawił się na murawie w tym sezonie zaledwie 18 razy.

Według Calciomercato.com, dyrektorzy Juve są zdesperowani, aby odciążyć budżet klubu. Khedira, który zarabia 6 milionów euro ma ważną umowę do czerwca 2021 roku z możliwością przedłużenia o kolejny rok. Serwis donosi, że Juve jest gotowe rozwiązać kontrakt Niemca i pozwolić mu szukać klubu jako wolny agent, nawet jeśli oznaczałoby to rezygnację z zarobku na transferze zawodnika.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
2 lat temu

Jeśli tak, to sytuacja godna mema. Przedłużyć kontrakt nie tak dawno temu, gdy sytuacja zdrowotna Khediry wcale nie była jakoś lepsza, by teraz podjąć starania celem odkręcenia decyzji.

jacojaco/Kicek12345
2 lat temu
Reply to  anavrin_

Też nad tym dumałem. Może jakaś niepisana umowa z agentem lub automatyczne przedłużenie wynikające z jakichś warunków?

Pepe_Mar
2 lat temu

Nic zaskakującego. To już n-ty przypadek z takim podejsciem. Przedłużyć wiekowymu piłkarzowi wyroki kontrakt, najlepiej jak jeszcze często ma kontuzje, po czym po roku-dwóch nie wiedzieć jak się go pozbyć.

OldLady
2 lat temu

Przynajmniej nie tkwią w błędzie. To już coś.

Przejdź do paska narzędzi