Transfery

tItOveN | 26 lipca 2020

Juve rozważy sprzedaż Douglasa Costy?

Juventus może sprzedać brazylijskiego skrzydłowego, Douglasa Costę tego lata, mając na uwadze, że co najmniej dwie drużyny z Premier League są zainteresowane 29-latkiem. 

Costa doznał kolejnego urazu mięśniowego, co oznacza, że ​​jego sezon ligowy dobiegł końca, w dodatku jest mało prawdopodobne, aby wystąpił w Lidze Mistrzów.

Serwis TuttoJuve informuje teraz, że klub chciałby latem poszukać oferty rzędu co najmniej 40 milionów euro, jednak zarząd byłby usatysfakcjonowany, gdyby klub zarobił 30 milionów euro.

Głównym powodem sprzedaży, zgodnie z doniesieniami, jest pensja Brazylijczyka i możliwość uzyskania istotnego zysku kapitałowego, który może wynieść do ok. 15 mln euro, jeśli potencjalny kupiec zgodzi się zapłacić 30 mln euro.

Kluby takie jak Manchester City, Paris Saint-Germain i Manchester United są podobno zainteresowane byłym zawodnikiem Bayernu i coraz więcej wskazuje, iż drogi Douglasa jak i Juve się rozejdą.

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
luque10
1 rok temu

Rozważy? Mimo całej sympatii do Costy, a także podziwu dla jego umiejętności, trzeba się go pozbyć. Ma 30 lat, nie, można na nim budować składu, liczyć na niego.
Czas postawić na nowych skrzydłowych.

AdiJuve
1 rok temu
Reply to  luque10

Dokładnie, tylko pytanie czy znajdzie się naiwny, który wyłoży chociaż te 30mln. Costa i Berna jakby udało się z nich wycisnąć koło 50 baniek to byłoby super. Obaj nie dają praktycznie nic drużynie. Jeden ciągle kontuzjowany, drugi po prostu beznadziejny.

jacojaco/Kicek12345
1 rok temu
Reply to  AdiJuve

Jeżeli jest zainteresowanie z BPL, to jakiś WestHam zawsze się znajdzie 😉

Apo
Apo
1 rok temu

Bardziej Newcastle, szykuje się tam skup grajków z nazwiskami.

Przejdź do paska narzędzi