Prasa

Hu Kers | 1 grudnia 2022

Juventus nie na sprzedaż!

Jak informuje Correre dello Sport John Elkann nie bierze pod uwagę ewentualnej sprzedaży klubu. To odpowiedź dziennika na ostatnie plotki sugerujące zmianę właściciela Starej Damy.

Calcio e Finanza cytuje z kolei wypowiedź Johna, który na pytania analityków o sytuację klubu przypomniał, iż za Juventusem stoi Exor o sile 6,5 miliarda €.

Źródło: Twitter.com

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SzeFu1897
1 rok temu

Coś się mnie wydaje, że tak dziadek zapisał w testamencie…w przeciwnym razie John już dawno by go sprzedał bo to straty i problemy wizerunkowe.

jacojaco/Kicek12345
1 rok temu

Media teraz będą się prześcigały w wypuszczaniu newsów z dupy. Już się nie mogę doczekać wiadomości o kupnie Juve prze Morattiego.

Argentino
1 rok temu

6,5 miliarda to cała wartość a nie kasa która można dosypać do klubu. To są małe pieniądze w porównaniu do innych właścicieli klubów.

SzeFu1897
1 rok temu
Reply to  Argentino

Nie ważne pieniądze małe czy duże…ważne, że klub zostaje w rodzinie. Noji oczywiście w porównaniu do pieniędzy (a przede wszystkim wpływów) szejków jest to pewnie nic. Wystarczy sobie wyobrazić poziom władzy #ropa#futbol#mistrzostwa#fifa#polityka#rafale

AlexDP
1 rok temu
Reply to  Argentino

Fenway Sports Group kontrolująca Liverpool jest wyceniana na 4,5 mld. Do szejków nam daleko, ale Exor to porządna firma z wieloletnią tradycją i stabilnym majątkiem. Lepsze to niż kaprys Chińczyka.

SzeFu1897
1 rok temu
Reply to  AlexDP

True

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi