Prasa

einhard | 11 maja 2020

Juventus niezainteresowany Kurzawą

Agent Layvina Kurzawy zaproponował podobno usługi zawodnika Juventusowi, Interowi, Arsenalowi, Manchesterowi United i Newcastle United, ale kluby włoskie nie są nim zainteresowane.

Obrońca zostanie wolnym agentem, gdy jego umowa wygaśnie z końcem obecnego sezonu. Według FCInterNews.it jego agent reklamuje zawodnika i rozmawia z wieloma klubami, w tym z Interem i Juve. Stara Dama nie zamierza jednak przystać na warunki piłkarza, który oczekuje ponoć 6 mln euro netto za sezon gry oraz pięcioletniego kontraktu. Z kolei w przypadku Interu serwis twierdzi, że Francuz nie pasuje do systemu 3-5-2 preferowanego przez Antonio Conte.

Źródło: FCInterNews.it

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dimebag11
4 lat temu

Raczej w obecnej sytuacji Kurzawa może sobie pomarzyć o pensji 6 mln € na rękę (zwłaszcza, że w trakcie swojej kariery miał sporo problemów zdrowotnych). Jeśli zgodziłby się na 3 bańki i udałoby się wytransferować De Sciglio, to Francuz mógłby do nas zawitać.

kelso
4 lat temu

Kurzawa chyba ma nie równo pod kopułą jeśli myśli że ktos mu da 6 mln. Żadną gwiazdą nie jest i nie będzie. Pewnie popatrzył na Rabiota i myśli że mu się uda.

drekar
4 lat temu

od czegoś trzeba zacząć negocjacje, zobaczymy kto da mu najwięcej.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi