Prasa

Hu Kers | 6 października 2021

Juventus oczarowany postawą Kaio Jorge

Jak donosi La Gazzetta dello Sport, wszyscy w Turynie są bardzo zadowoleni z postawy młodego zawodnika. 19-latek, który przed sezonem przybył do Stolicy Piemontu z drużyny Santosu, prezentuje bardzo profesjonalne podejście.

Mimo że uraz opóźnił jego debiut, nie zgasił zapału Brazylijczyka do codziennej pracy. Poza nienagannym podejściem do treningów napastnik pojawia się w centrum treningowym również w dni wolne od zajęć. Dodatkowo mimo krótkiego pobytu na Półwyspie Apenińskim już poznał nieco język włoski, którym stara się komunikować.

Kaio bardzo dobrze dogaduje się z pozostałymi zawodnikami w kadrze. Mentorami wprowadzanego do zespołu nowego ogniwa mają być Danilo oraz Alex Sandro. To właśnie obrońcy mieli swojego młodszego rodaka wziąć pod swoje skrzydła.

W prasie wciąż przebijają się potencjalne nazwiska do wzmocnienia ataku Bianconerich, a być może jedno z nich Allegri ma już pod nosem. To właśnie Toskańczyk będzie odpowiedzialny za ukształtowanie napastnika.

Wszystko zweryfikuje oczywiście samo boisko, lecz bez zbędnej presji oraz niepotrzebnych obietnic zawodnik zdaje się krok po kroku dostosowywać do świata Bianconerich.

 

Źródło: Twitter.com

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gryfel
Admin
11 miesięcy temu

Btw Arthur też trenuje w dni wolne

tItOveN
Admin
11 miesięcy temu
Reply to  Gryfel

Inna sprawa, że tego pewnie wymaga cały proces rehabilitacji.

grzwys
11 miesięcy temu

przeczytałem w tytule „rozczarowani”… chyba zbyt dużo złych duchów było ostatnio wokół Juve. Dobrze że wychodzimy na prostą.

OldLady
11 miesięcy temu

Bardzo jestem ciekaw jak to z nim będzie. Na insta widać , że tyra na siłowni i ma fajną rzeźbę. Zobaczymy jednak jak będzie grał, a nie jak się nastawia, choć cieszy że liznął języka.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi