Blog

einhard | 25 czerwca 2019

Juventus poświęci Keana, aby ściągnąć de Ligta?

Juventus podobno rozważa możliwość wysłania Moise Keana do Ajaxu, jako elementu wymiany za Matthijsa de Ligta.

Juve pozostaje w kontakcie z De Ligtem, a Corriere della Sera twierdzi, że w poniedziałek odbyło się czterogodzinne spotkanie Fabio Paraticiego z agentem obrońcy, Mino Raiolą.

Pojawia się również sporo pogłosek, że Moise jest blisko podpisania nowej umowy z Juve, ale ze starań o zawodnika nie rezygnować ma między innymi Everton.

La Gazzetta dello Sport uważa z kolei, że ​​Juve może zaoferować Ajaxowi 19-letniego Keana, aby zmniejszyć koszt pozyskania Holendra. Władze Staraj Damy, miały być nieco zbulwersowane zachowaniem piłkarza, który został odsunięty od składu reprezentacji Włoch U-21 za niesubordynację.

La Gazzetta jest przekonana, że Juve wycenia Keana na 30 mln euro i chętnie sprzeda zawodnika, jeśli nie uda się włączyć go w transfer de Ligta, jednak w każdym przypadku Stara Dama chce ​​zapewnić sobie opcję wykupu napastnika, której ani gracz, ani Raiola nie chcą zaakceptować.

Tymczasem Il Corriere pisze, że niepewna stała się przyszłość Blaise’a Matuidiego, który jest kuszony powrotem do Francji, a konkretnie do AS Monaco.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi